
ЗВІТ І ГОЛОСУВАННЯ ПО ФОТО-КВЕСТУ «ПОПОЛЮЄМО» ВІД KOLORO, 20.05.2012 Р.
Звіт по ФОТО-КВЕСТ 20 травня 2012 року 20 травня Харкові відбувся фото-квест «Пополюємо?». Організатором виступили ми – брендінгове агентство KOLORO. Фото-квест – це захоплююче змагання по тематичної фотографії з тимчасовими обмеженнями. У змаганнях брали участь команди до 5 чоловік, які робили постановочні знімки одним фотоапаратом на задані теми. Учасники фото-квесту отримали 5










