3D-візуалізація упаковки та реалістичні рендер етикетки

Варстість 3D-візуалізації упаковки та реалістичних рендерів етикетки

1000 USD

термін виконання : 20 днiв

Від чого залежить ціна

  1. наявності початкових кодів
  2. Оточення
  3. Кількості концептів

По вашему желанию,
цена будет снижена, если:

Дешевле до

90%

Заказать годовое сопровождение

Сопровождение - это утвердить годовой бюджет, закрепить за вами сотрудников

Экономия до

50%

Сократить объем работ
(меньше концептов)

Сэкономьте время наших маркетологов и дизайнеров на создание концептов

Экономия до

25%

Увеличить сроки выполнения

Если вам «не горит», мы готовы сделать хорошую скидку

Рассрочка на

6

месяцев

За это время ваш проект уже будет приносить первую прибыль
Получить индивидуальный расчет

3D-візуалізація упаковки та реалістичні рендер етикетки від компанії KOLORO

Оригінальний гарний дизайн упаковки і незвичайна етикетка можуть спровокувати споживача до покупки саме вашого товару. Сьогодні оригінальна упаковка, що привертає увагу покупця, стала конкурентною перевагою. Зросла кількість споживачів, які віддають перевагу цікавому оформленню товару на полиці. Крім того, дуже важливі: зручність упаковки, її технологічність, споживчі властивості ы собівартість.

Тому розробка упаковки і дизайн етикетки – це відповідальна справа, що вимагає великих зусиль і креативних ідей.

Крім того, дизайн упаковки, її графічна складова це ще не все: створюючи модернову упаковку не можна забувати і про технічні вимоги до неї. Щоб нічого не втратити в гонитві за оригінальністю, сучасні виробники, розробляючи упаковку, використовують сучасні технології 3D-моделювання та 3D-візуалізації.

3D-візуалізація – це процес створення високоякісних реалістичних зображень об'єкту, завдяки його 3D-моделі за допомогою спеціальних комп'ютерних програм.

3D-візуалізація упаковки – це графічне зображення майбутньої упаковки в тривимірному просторі, створення точної копії − 3D-макету упаковки.

Розробка складної дизайнерської упаковки та етикетки вже практично неможливі без створення 3D-візуалізації та послуг студії візуалізації.

Візуалізація упаковки

Для чого потрібна 3D-візуалізація упаковки та етикетки?

Для чого потрібна 3D-візуалізація упаковки та етикетки? Відповідь проста.

Візуалізація – це двигун торгівлі.

Особливо, якщо використовувати зображення, отримані шляхом 3D-візуалізації в рекламі. 3D-візуалізація – яскравий, унікальний і незабутній засіб просування товарів, який дозволяє збільшити обсяги продажів, сформувати зорове сприйняття і образ бренду у потенційних споживачів. 3D-рендери дозволяють створювати неіснуючі в природі образи і сцени.

Модель упаковки в 3D-форматі дозволить побачити в точності результати вашого проекту ще до запуску виробництва, побачити те, як виглядатиме кінцевий продукт, його недоліки, внести правки і оцінити можливі ризики проекту з мінімальними витратами.

Рендери упаковки в тривимірному просторі дозволять розглянути упаковку з усіх боків, кожен її сантиметр, оцінити всі її параметри, колірну гаму, графічне оформлення, розташування елементів дизайну і атмосферу модельованого об'єкту. Внести корективи в модель упаковки − проста хвилинна справа.

Дизайнерська упаковка

Дизайн та візуалізація стають практично нерозривними етапами на шляху створення упаковки. Створити реалістичне зображення набагато дешевше, ніж виготовити прототип, що дуже важливо на етапі узгодження дизайну і геометрії упаковки.

Це стосується і етикетки як складової частини упаковки. Етикетка, як правило, доповнює упаковку, роблячи її привабливішою. Візуалізація етикетки дозволить оцінити і скоригувати кожен елемент етикетки, підібрати потрібні кольори, оптимально розмістити написи і елементи фірмового стилю, отримати реальну копію майбутньої етикетки.

Високоякісні зображення – 3D-рендери, отримані в процесі створення візуалізації, зручно використовувати в рекламі продукту та презентаційних матеріалах.

Приклади вдалої рекламної 3D візуалізації

Оригінальна рекламна візуалізація від Macallan і горілки ТМ «Prime»

Рекламна візуалізація

Екстравагантна 3D візуалізація SKYY Vodka і яскрава рекламна візуалізація горілки «Осинка»

Рекламна візуалізація упаковки

Креативний рендер горілки «Біла Акула» і горілка «Холодний Яр» на пшеничних полях

3D-візуалізація пляшки

Програми для створення рендерів (3D візуалізації)

1. AutoCad.

AutoCad – найпоширеніший у світі продукт для створення 3D-рендерів. Дозволяє якісно і просто візуалізувати об'єкти різної складності і також створює документацію. Основне призначення програмного продукту – проектування і креслення.

2. 3D Studio Max.

3D Studio Max – багатофункціональна професійна програма для роботи з тривимірною графікою. Дозволяє створити візуалізацію будь-яких, навіть найскладніших об'єктів, володіє широким спектром моделювання, дозволяє створити об'єкти будь-якої форми.

3. Artlantis.

Artlantis – унікальна у своєму роді програма для створення 3D-рендерів, працювати в ній швидко і просто, але, незважаючи на простоту, можна отримати високоякісні фотозображення об'єкту, реалістичні сцени, анімацію і віртуальні панорами. Крім того, програма має інтуїтивний інтерфейс і потужні інструменти управління, що робить її «обов'язковою до використання». Artlantis використовують понад 75 000 дизайнерів і архітекторів у понад 80 країнах світу.

4. Archi CAD.

Archi CAD – програмний продукт, призначений для розробки будь-яких архітектурно-дизайнерських рішень. Програма дозволяє одночасно працювати над проектом і складати супровідну будівельну документацію. Програма зберігає всю інформацію про проектований об'єкт – всі плани, перспективи, розрізи, перелік необхідних будівельних матеріалів.

Дизайн пляшки

5. PRO100.

PRO100 – програмний продукт для проектування меблів та інтер'єрів з миттєвою стереоскопічною візуалізацією сцени. Професійна програма, проста в обслуговуванні, багатофункціональна, з простим інтерфейсом. Дає можливість побудувати власні бібліотеки, проектувати з нанесенням розмірів і використовувати готові модулі.

6. 3D Studio VIZ R3i.

3D Studio VIZ R3i – програма для створення 3D моделей, рендерів і анімації, розрахована на дизайнерів, архітекторів, інженерів-будівельників, ландшафтних інженерів. Підтримує наступні формати даних: AutoCAD, AutoCAD Architectural Desktop. З її допомогою можна швидко підготувати презентаційні матеріали або створити ескізний проект.

7. Lightscape.

Lightscape – програмний продукт, що дозволяє створювати високоякісні рендери і працювати над світловим дизайном, програма для дизайнерів і архітекторів, що працюють з AutoCAD, 3D Studio MAX/VIZ. Програма має власний високоточний алгоритм тонування, дозволяє врахувати поширення світлової енергії в просторі. Програма також містить бібліотеки реальних джерел світла, бібліотеки матеріалів і об'єктів від провідних світових виробників. Підтримує фотометричні формати: IES, CIBSE і LTLI і OpenGL. Дозволяє створювати інтерактивні ігри та віртуальні світи VRML з високим ступенем реалістичності.

Сфери застосування тривимірної візуалізації упаковки та етикетки

Реклама

80% рекламних роликів та рекламної продукції створено за допомогою 3D-візуалізації. Використання візуалізації в рекламі не лише робить її яскравою і привабливою, за допомогою візуалізації можна реалізувати в життя фантастичні, неймовірні і нереальні дії, події та сюжети.

Візуалізація вина

POS-матеріали

Зображення, отримані шляхом 3D-візуалізації (3D-рендери) − ідеальні для створення яскравих, уніфікуючих компанію і торгову марку POS-матеріалів. Каталоги товарів, буклети, стенди, рекламні конструкції, створені із застосуванням фотореалістичних зображень товарів отримують конкурентну перевагу і стимулюють купівельний попит, а також тішать око розкішною якісною графікою.

Дизайн етикетки

Веб-дизайн

Веб-дизайн застосовує 3D-візуалізацію не тільки в дизайні і фішках сайту, але і в презентаційних роликах, інтернет-рекламі, анімованих об'єктах і под.

Дизайн сайту

ЕТАПИ 3D ВІЗУАЛІЗАЦІЇ І СТВОРЕННЯ 3D РЕНДЕРІВ ЕТИКЕТКИ

Основа для створення візуального образу об'єкту − його 3D модель, тому:

1 етап – моделювання та створення геометрії моделі;

2 етап – вибір текстури об'єкту. Здійснюється підбір матеріалів для створення текстури моделі, додання моделі більшої реалістичності;

3 етап – визначення точки спостереження і виставлення світла. Підбірка тонів, рівня яскравості, налаштування різкості і глибини тіней, а також вибір точки спостереження;

4 етап – 3D-візуалізація і рендеринг. Налаштування параметрів відображення 3D-моделі упаковки – доопрацювання графіки з використанням графічних спецефектів. Крім того, на цьому етапі здійснюється деталізація параметрів візуалізації;

5 етап – колажування. З'єднання декількох фотозображень різних за стилем в єдину композицію.

Студія візуалізації KOLORO допоможе вам з розробкою дизайну упаковки й етикетки, а також з візуалізацією упаковки, етикетки в тривимірному просторі. Крім того, досвід компанії дозволяє створювати реалістичні 3D моделі і прототипи виробів найвищої якості.

Контактная інформація:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 15 23

Хочу так само!

Бесплатная консультация. Звоните

up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !