3D сканер: 3D-сканування об'єктів та тривимірне моделювання

Варстість 3D сканеру: 3D-сканування об'єктів та тривимірного моделювання

50 USD

термін виконання : 20 днiв

Від чого залежить ціна

 1. Розміру об'єкта
 2. Складності об'єкта

По вашему желанию,
цена будет снижена, если:

Дешевле до

90%

Заказать годовое сопровождение

Сопровождение - это утвердить годовой бюджет, закрепить за вами сотрудников

Экономия до

50%

Сократить объем работ
(меньше концептов)

Сэкономьте время наших маркетологов и дизайнеров на создание концептов

Экономия до

25%

Увеличить сроки выполнения

Если вам «не горит», мы готовы сделать хорошую скидку

Рассрочка на

6

месяцев

За это время ваш проект уже будет приносить первую прибыль
Получить индивидуальный расчет

3D сканер: 3D-сканування об'єктів та тривимірне моделювання від компанії KOLORO

3D-сканування є одним із способів побудови 3D-моделі. Нагадаємо, що 3D-модель можна побудувати і без використання 3D-сканера – професійною програмою по роботі з тривимірною графікою. Але 3D-сканер значно полегшує і прискорює цей процес.

3D лазерні сканери – це пристрої, які проводять аналіз фізичного об'єкту, і, на основі отриманих даних, створюють 3D-модель. Тривимірне зображення 3D-сканер зберігає переважно у форматах STL, OBJ, PLY і WRL.

За допомогою 3D-сканера можна швидко і якісно відтворити максимально точну модель об'єкту. Робота 3D-сканера має проходити під контролем досвідченого інженера. Результат сканування доопрацьовується в професійному графічному редакторі для тривимірної графіки. Надалі, за необхідності, можна провести 3D-друк об'єкту, на основі побудованої 3D-моделі. Компанія KOLORO надає послуги 3D-сканування. У нашому технічному арсеналі є 3D-сканери для роботи з фізичними об'єктами різного типу і розмірів.

3D-сканери

Методи тривимірного сканування:

 • контактний 3D-сканер. Для сканування пристрою потрібно перебувати в безпосередньому контакті з об'єктом сканування;

 • безконтактний 3D-сканер. Отримання 3D-моделі з його допомогою вважається найбільш перспективним методом 3D-сканування. 3D-сканеру необов'язково контактувати з об'єктом, що дозволяє проводити 3D-сканування для важкодоступних об'єктів, пам'яток культури та архітектури, а також ювелірних виробів. Вже навіть існує промисловий 3D-сканер, який сканує будинки, насипи й інші великі об'єкти:

Активні безконтактні 3D-сканери (для вивчення об'єкту використовують структурований світловий або лазерний промінь, який, потрапляючи на об'єкт, відбивається і на основі цього відображення 3D-сканер будує 3D-модель);

Пасивні безконтактні 3D-сканери (даний вид використовує вже існуюче відбиття від об'єкта, в основному − сонячне світло).

3D-сканування об'єктів

Принцип роботи 3D-сканера

Робота 3D-сканера базується на принципі стереозору. Сканер, як і людське око, здатний визначити відстань до об'єкту і його розміри. Як у людини два ока, так і в 3D-сканера − дві камери. Після отримання необхідної інформації, 3D-сканер будує 3D-модель об'єкту. Для уникнення неточностей, 3D-сканер обладнаний підсвічуваннями для кожної з камер.

Переваги 3D-сканера

Для початку визначимо загальні переваги 3D-сканерів:

1. Максимально висока точність моделі − 3D-сканер відтворює навіть незначні, дрібні, деталі фізичного об'єкту;

2. Висока швидкість роботи − об'ємне сканування триває всього кілька хвилин, а іноді і секунд, після чого необхідна доробка побудованої сканером 3D-моделі в професійних програмах для роботи з 3D-графікою;

3. Сканер можна розмістити під різними кутами, в залежності від складності об'єкту, а сам об'єкт можна не чіпати, що особливо важливо під час сканування великих і величезних об'єктів (наприклад, будинки, пам'ятники і ландшафти).

Контактні 3D-сканери:

 • прості у використанні;

 • не залежать від рівня освітлення;

 • створюють моделі високої точності;

 • файл 3D-моделі невеликий за обсягом.

Безконтактні 3D-сканери:

 • енергоекономічні;

 • не потребують безпосереднього контакту з об'єктом;

 • застосовують технологію структурованого світла;

 • не завдають шкоди фізичному об'єкту.

Безконтактний 3D-сканер

Застосування 3D-сканера

Інженерний аналіз − 3D-сканер може швидко і якісно створити тривимірну модель об'єкту і прорахувати його фізичні пропорції в необхідних розмірах. За наявності фізичної моделі в єдиному екземплярі, об'ємне сканування допоможе створити різнорозмірні копії і швидко налагодити дрібносерійне виробництво.

Цифровий аналіз − 3D-сканер допомагає візуалізувати всі технічні невідповідності виробів і деталей, а отже, внести в них необхідні корективи ще до етапу виготовлення протипу виробу.

Цифрова архівація. Тепер можна відмовитися від двовимірних малюнків, креслень і навіть від 3D-моделювання застарілих деталей. 3D-сканер зчитає з об'єкту всю необхідну інформацію, побудує 3D-модель і заархивує її в потрібному для виготовлення форматі. Це суттєво економить час і не вимагає виділення місця під зберігання фізичних креслень.

Архітектура. За допомогою 3D-сканеру, можна створити модель цілого будинку, а також окремих елементів архітектури: емблем, колон і різного роду декорацій.

Медицина − саме 3D-принтер є відмінним помічником при 3D-сканування кісток і навіть окремих органів − з найвищим рівнем деталізації! Надалі, отримані 3D-моделі і створені прототипи можуть використовуватись як навчальны матеріали у спеціалізованих ВНЗ або для створення повноцінних біологічних протезів.

Послуги 3D-сканування

Компанія KOLORO

Компанія KOLORO надає послуги 3D-сканування і створює якісні 3D-моделі об'єктів. За необхідності, наші фахівці доопрацюють наявну у вас, або отриману нами при скануванні, 3D-модель − в професійних графічних редакторах (3DEngineering, SolidWorks, 3DStudioMax та ін). Також ми маємо можливість створити прототип змодельованого об'єкту і виготовити його першу пробну партію!

Контактная інформація:

hi@koloro.ua

+38 (044) 223 51 20

Хочу так само!

Бесплатная консультация. Звоните

сделать запрос
up-btn

Розкажіть нам про ваш проект

Отримайте консультацію вже зараз!

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !