3D-моделювання та візуалізація

Варстість 3D-моделювання та візуалізації

500 USD

термін виконання : 20 днiв

Від чого залежить ціна

 1. Наявності початкових кодів
 2. Оточення
 3. Кількості концептів

По вашему желанию,
цена будет снижена, если:

Дешевле до

90%

Заказать годовое сопровождение

Сопровождение - это утвердить годовой бюджет, закрепить за вами сотрудников

Экономия до

50%

Сократить объем работ
(меньше концептов)

Сэкономьте время наших маркетологов и дизайнеров на создание концептов

Экономия до

25%

Увеличить сроки выполнения

Если вам «не горит», мы готовы сделать хорошую скидку

Рассрочка на

6

месяцев

За это время ваш проект уже будет приносить первую прибыль
Получить индивидуальный расчет

3D-моделювання та візуалізація від компанії KOLORO

3D-моделювання і візуалізація необхідні у виробництві продуктів чи їх упаковки, а також для створення прототипів виробів і створення об'ємної анімації.

Таким чином, послуги з 3D-моделювання та візуалізації надаються тоді, коли:

- потрібна оцінка фізичних і технічних особливостей виробу ще до його створення в оригінальному розмірі, матеріалів і комплектації;

- необхідно створити 3D-модель майбутнього інтер'єру.

У таких випадках вам точно доведеться вдатися до послуг фахівців в області 3D-моделювання і візуалізації.

3D-моделі − невід'ємна складова якісних презентацій та технічної документації, а також – основа для створення прототипу виробу. Особливість нашої компанії − в можливості проведення повного циклу робіт зі створення реалістичного 3D-об'єкту: від моделювання до прототипування. Оскільки всі роботи можна провести в комплексі, це суттєво скорочує час і витрати на пошук виконавців і постановку нових технічних завдань.

Якщо мова йде про продукт, ми допоможемо вам випустити його пробну серію і налагодити подальше виробництво, дрібносерійне або ж промислових масштабів.

3D моделювання

Визначення поняття «3D-моделювання» і «візуалізація»

Тривимірна графіка або 3D-моделювання – комп'ютерна графіка, що поєднує в собі прийоми і інструменти, необхідні для створення об'ємних об'єктів в тривимірному просторі.

Під прийомами варто розуміти способи формування тривимірного графічного об'єкту – розрахунок його параметрів, креслення «скелету» або об'ємної, не деталізованої, форми; витискання, нарощування і вирізання деталей і под.

А під інструментами – професійні програми для 3D-моделювання. В першу чергу – SolidWork, ProEngineering, 3DMAX, а також деякі інші програми для об'ємної візуалізації предметів у простору.

Послуги 3D-моделювання

Об'ємний рендеринг – це створення двовимірного растрового зображення на основі побудованої 3D-моделі. Це максимально реалістичне зображення об'ємного графічного об'єкту.

Області застосування 3D-моделювання:

Реклама і маркетинг

Тривимірна графіка незамінна у презентації майбутнього виробу. Для того, щоб розпочати виробництво необхідно намалювати, а потім створити 3D-модель об'єкту. А вже на основі 3D-моделі, за допомогою технологій швидкого прототипування (3D-друк, фрезерування, лиття силіконових форм і под.), складається реалістичний прототип (зразок) майбутнього виробу.

Після візуалізації (3D-візуалізації), отримане зображення можна використовувати у розробці дизайну упаковки або для створення зовнішньої рекламиPOS-матеріалів і дизайну виставкових стендів.

Візуалізація 3D
 • Міське планування

  За допомогою тривимірної графіки досягається максимально реалістичне моделювання міської архітектури і ландшафтів з мінімальними витратами. Візуалізація архітектури будівель і ландшафтного оформлення дає можливість інвесторам і архітекторам відчути ефект присутності в спроектованому просторі. Це дозволяє об'єктивно оцінити переваги проекту та усунути недоліки.

Архітектурна 3D-візуалізація
 • Промисловість

  Сучасне виробництво неможливо уявити без промислового моделювання продукції. З появою 3D-технологій виробники отримали можливість значної економії матеріалів і зменшення фінансових витрат на інженерне проектування. З допомогою 3D-моделювання, дизайнери-графіки створюють тривимірні зображення деталей і об'єктів, які в подальшому можна використовувати для створення прес-форм і прототипів об'єкту.

3D-моделювання деталей
 • Комп'ютерні ігри

  Технологія 3D у створенні комп'ютерних ігор використовується вже понад десять років. В професійних програмах досвідчені фахівці вручну промальовують тривимірні ландшафти, моделі героїв, анімують створені 3D-об'єкти і персонажі, а також створюють концепт-арти (концепт-дизайни).

Тривимірна візуалізація
 • Кінематограф

  Вся сучасна кіноіндустрія орієнтується на кіно у форматі 3D. Для подібних зйомок використовуються спеціальні камери, здатні знімати в 3D-форматі. Крім того, за допомогою тривимірної графіки, для кіноіндустрії створюються окремі об'єкти і повноцінні ландшафти.

3D-моделювання в кіно
 • Архітектура та дизайн інтер'єрів

  Технологія 3D-моделювання в архітектурі давно показали себе з найкращого боку. Сьогодні створення тривимірної моделі будівлі є незамінним атрибутом проектування. На підставі 3D-моделі можна створити прототип будівлі. Прототип може повторювати лише загальні обриси будівлі, або бути деталізованою збірною моделлю майбутньої будови.

  Що ж стосується дизайну інтер'єрів, то, за допомогою технології 3D-моделювання, замовник може побачити, як виглядатиме його житло або офісне приміщення після проведення ремонту.

Візуалізація інтер
 • Анімація

  За допомогою 3D-графіки можна створити анімованого персонажу, «змусити» його рухатися, а також, шляхом проектування складних анімаційних сцен, створити повноцінний анімований відеоролик.

3D-моделювання персонажа

Етапи розробки 3D-моделі

Розробка 3D-моделі здійснюється в кілька етапів:

1.Моделювання або створення геометрії моделі.

Мова йде про створення тривимірної геометричної моделі, без обліку фізичних властивостей об'єкту. В якості прийомів використовується:

 • вичавлювання;

 • модифікатори;

 • полігональне моделювання;

 • обертання.

2. Текстурування об'єкту.

Рівень реалістичності майбутньої моделі безпосередньо залежить від вибору матеріалів для створення текстур. Професійні програми для роботи з тривимірною графікою практично не обмежені в можливостях для створення реалістичної картинки.

Послуги 3D-моделювання

3. Коригування світла і місця спостереження.

Один з найскладніших етапів у створенні 3D-моделі. Адже саме від вибору тону світла, рівня яскравості, різкості і глибини тіней залежить реалістичність сприйняття зображення. Крім того, необхідно вибрати місце спостереження за об'єктом. Це може бути вид з висоти пташиного польоту або масштабування простору з досягненням ефекту присутності в ньому − завдяки вибору погляду на об'єкт з висоти людського зросту.

4. 3D-візуалізація або рендерінг.

Завершальний етап 3D-моделювання. Він полягає в деталізації налаштувань відображення 3D-моделі: у додаванні графічних спецефектів, таких, як відблиски, туман, сяйво і под. У випадку відео-візуалізації, визначаються точні параметри 3D-анімації персонажів, деталей, ландшафтів тощо (час колірних перепадів, світіння та ін).

На цьому ж етапі деталізуються налаштування візуалізації: підбирається потрібна кількість кадрів в секунду і розширення підсумкового відео (наприклад, DivX, AVI, Cinepak, Indeo, MPEG-1, MPEG-4, MPEG-2, WMV тощо). Якщо необхідно отримати двовимірне растрове зображення, визначається формат і розширення зображення, в основному − JPEG, TIFF або RAW.

5. Постпродакшн

Обробка відзнятих зображень і відео за допомогою медіа-редакторів − Adobe Photoshop, Adobe Premier Pro (або Final Cut Pro/ Sony Vegas), GarageBand, Imovie, Adobe After Effedts Pro, Adobe Illustrator, Samplitude, SoundForge, Wavelab та ін.

Постпродакшн полягає в доданні медіа-файлів оригінальних візуальних ефектів, мета яких − розбурхати свідомість потенційного споживача: вразити, викликати інтерес і запам'ятатися на довго!

Дизайн інтер

3D моделювання в ливарному виробництві

У ливарному виробництві 3D-моделювання поступово стає незамінною технологічною складової процесу створення виробу. Якщо йдеться про лиття в металеві прес-форми, то 3D-моделі таких прес-форм створюються за допомогою технологій 3D-моделювання, а також 3D-прототипування.

Але не менш популярним сьогодні є лиття в силіконові форми. В даному випадку  − 3D-моделювання і візуалізація допоможуть вам створити прототип об'єкту, на основі якого буде зроблена форма з силікону або іншого матеріалу (дерево, поліуретан, алюміній тощо).

Методи 3D-візуалізації (рендеринг)

1. Растеризація.

Один з найпростіших методів візуалізації. У його використанні не враховуються додаткові візуальні ефекти (наприклад, колір і тінь об'єкту відносно точки спостереження).

2. Рейкастинг.

3D-модель оглядається з певної, заздалегідь заданої точки − з висоти людського зросту, висоти пташиного польоту і под. З пункту спостереження спрямовуються промені, які визначають світлотіні об'єкту, коли відбувається його розгляд у звичному форматі 2D.

3. Трасування променів.

Під час попаданні на поверхня, промінь розділяється на три компоненти: відбитий, тіньовий і переломлений. Власне це і формує колір пікселя. Крім цього, від кількості поділів залежить реалістичність зображення.

Рендеринг і візуалізація

4. Трасування шляху.

Один з найскладніших методів 3D-візуалізації. Використовуючи даний метод 3D-рендерингу, поширення світлових променів максимально наближене до фізичних законів поширення світла. Саме це і забезпечує високу реалістичність кінцевого зображення. Варто зазначити, що даний метод відрізняється високою ресурсною витратністю.

Наша компанія надасть вам повний спектр послуг в області 3D-моделювання і візуалізації. Ми володіємо всіма технічними можливостями для створення 3D-моделей різної складності. Маємо великий досвід роботи в 3D-візуалізації та моделюванні, в чому можна особисто переконатися, вивчивши наше портфоліо, або інші наші роботи, поки не представлені на сайті (за запитом).

Бренд-агентство KOLORO надасть вам послуги з випуску пробної серії продукції або її дрібносерійного виробництва. Для цього наші фахівці створять максимально реалістичну 3D-модель потрібного вам об'єкту (упаковки, логотипу, персонажу, 3D-зразку будь-якого виробу, форми для лиття і багато ін), на основі якого буде створено прототип виробу. Вартість нашої роботи залежить безпосередньо  від складності об'єкту 3D-моделювання і обговорюється ндивідуально. 

Контактная інформація:

hello@koloro.ua

+38 (044) 223 15 23

Хочу так само!

Безкоштовна консультація. Телефонуйте

up-btn

Спасибо за ваше сообщение!

КОНТАКТЫ

Виберіть зручний вам спосіб:
- Оцінка готовності вашого проекту
- Побудова плану робіт
- Ціни та терміни

сподобались наші статті?

наші новини сподобаються також !