Яндекс.Метрика

Тестування мобільних додатків

 

Тестування додатків – процес випробування мобільного продукту. Це допомагає визначити ситуації, під час яких програма дає збій і не відповідає вимогам сертифікації.

Користувачі бажають отримувати якісні послуги. Додатки повинні працювати стабільно, швидко реагувати на завдання, мати інтерактивний користувацький інтерфейс. Перевірка мобільних додатків забезпечить максимальну якість обслуговування клієнтів, адже всі помилки і дизайнерські недоліки виправлять.

 

Ціна тестування мобільних додатків залежить від:

 

 • термінів виконання проекту;

 • вибору автоматичного або ручного тестування;

 • обсягу, який необхідно перевірити;

 • виду мобільного додатку.


Причини замовити перевірку додатків в KOLORO

 

тестирование мобильных приложений android

надається детальна статистика аналізу додатків

 

тестирование программных приложений

перевірка на відповідність стандартам, інструкціям та ліцензіям Android, iOS і Windows

 

заказать тестирование приложений на разных телефонах

тестуємо на моделях смартфонів від різних виробників

 

сервис тестирования мобильных приложений для аудитории

додаток тестують користувачі з різним рівнем умінь і знань в техніці

 

8 критеріїв перевірки якості додатка компанії KOLORO

 

 • функціональність;

 • продуктивність;

 • сумісність;

 • надійність;

 • захист;

 • мобільність;

 • супровід.

 

Тестування додатків на замовлення: види

 

Автоматизоване тестування додатків

 

Дослідження за допомогою програмного забезпечення дозволяє швидко та якісно перевірити мобільні програми на наявність багів та помилок. Це інструменти, які працюють з додатками для різних платформ, наприклад JamoSolution – він дозволяє тестувати програми для iPhone, Android, Windows Phone. Або програм, які створені під конкретні операційні системи - iOS UI automation та UI Automation. Співробітники KOLORO використовують програми для вузького тестування мобільних додатків. Наприклад, HP Virtual User Generator допомагає визначити максимальне навантаження на додаток з допомогою імітації запитів декількох тисяч користувачів одночасно. Зручність юзабіліті в компанії зазвичай перевіряється реальними людьми з допомогою ручного тестування мобільних додатків. Keep It Functional допомагає визначити, чи зручна розробка для людей з поганим зором.

 

автоматизированное тестированние приложений

 

 

Ручне тестування додатків

 

Триває довше, вимагає значної кількості ресурсів і не дає такої чіткої інформації. Позитивними сторонами такого способу є те, що можна дати реальну оцінку характеристикам програми. Автоматичний аналіз програми не зможе дати таку повну картину використання, як це може зробити звичайний користувач.

 

Тестувальники KOLORO можуть похвалитись

 

Організованістю. Знають, на скільки важливі терміни реалізації продукту і готові важко працювати, щоб виконати завдання.

Розумінням завдань. Вивчають цілі проекту, не бояться питати і постійно вчитися, щоб гарантувати кращий результат.

Плануванням. Систематичний підхід до проведення тестів допоможе впорядкувати статистичні дані і надати їх замовнику в повному обсязі.

Аналітикою. Складаючи тестову частину, важливо розуміти, де знаходяться потенційно проблемні місця.

Комунікабельністю. Мало просто визначити проблему, важливо ще й вміти її правильно пояснити програмісту і менеджеру проекту.

 

нагрузочное тестирование приложений

 

 

Принципи перевірки юзабіліті мобільних додатків в Koloro

 

Мобільність

 

Тестуючи програму, потрібно думати як користувач. А він знаходиться в постійному русі, часто набирає однією рукою, натискає кілька разів на екран коли очікує завантаження додатку, або відкриває декілька програм одночасно. Враховуючи всі ці особливості, тестувальник створює для програми справжні робочі умови.

 

Wi-Fi сумісність

 

Багато програм використовують підключення до мережі. Перевірка мобільних додатків проходить у 4 етапи. Аналізується робота при використанні постійного високошвидкісного підключення, оцінюється реакція програми за умови поганої швидкості інтернет-з'єднання, перевіряється збереження даних за умови втрат або відсутності зв'язку.

 

Реакція на переривання

 

Звичайні дії користувача можуть стати катастрофою для додатку. Дзвінок, повідомлення, занурення в сон або відкриття іншої програми – можуть спровокувати збої в роботі системи і втрату даних.

 

ручное тестирование приложений

 

 

Ліцензійні вимоги операційних систем

 

У iOS, Android і Windows є суворі вимоги до додатків: дотримання інструкцій, створення унікального імені, відповідність наявних категорій, наявність зворотного зв'язку з розробниками. Додаткам відмовляють у сертифікації з причин наявності заборонених матеріалів, непередбачених затримок у роботі або повторенні існуючих функцій.

 

Людський фактор

 

Не всі використовують додаток так, як передбачається. Користувачі йдуть найлегшим шляхом або вигадують щось нове. Ергономіка допомагає вгадати дії людини, але потрібно убезпечити додаток. Тому тестувальники тицяють по всій поверхні екрану, не чекають завантаження даних, скидають налаштування. Якщо додаток некоректно працює після таких тортур, його відправляють на доопрацювання, щоб забезпечити коректну роботу в екстремальних умовах.

 

Тестуємо мобільні додатки. Гарантуємо докладні звіти і виконання максимальної кількості сценаріїв.

Зверніться до менеджерів за додатковою інформацією: +38 044 223 51 20

 

comments powered by HyperComments

Присоединяйся к нам в соцсетях

ßíäåêñ.Ìåòðèêà

Запрос на бесплатную консультацию

Отправив запрос, вы получаете:

 • Письмо или звонок от нашего менеджера
 • Оценку стоимости проекта
 • Личную встречу, при необходимости
 • Конфедициальность гарантирована!

Заказать обратный звонок

Ваше имя Ваш номер телефона Удобное время звонка
action="https://api.unisender.com/ru/subscribe?hash=5qxekwn84noxrtxahttk366ammzq79y4do97317e" name="subscribtion_form" onsubmit="return us_.onSubmit(this);" us_mode="embed">

присоеденяйтесь к подписчикам:

присоеденяйтесь к подписчикам:

Спасибо!
Получайте дайджест
практических советов
от опытных специалистов
маркетинга и брендинга!