Яндекс.Метрика

Технічний дизайн

 

Техническая эстетика, технический дизайн, технический дизайн проект, техническая эстетика и дизайн, студия технического дизайна, техдизайн, цена на технический дизайн, Украина, Харьков, Россия, Белгород, tech design, Ukraine, Kharkiv, Russia, BelgorodЕстетика винагороджується! «Коронований» бренд-лідер завжди повинен бути оточений красою і розкішшю, як йому і належить. Тому йому і необхідні безмежні можливості технічного дизайну.

 

Якісні і красиві зображення привабливі і надовго утримують увагу споживача. Технічний дизайн – це мистецтво створення першокласних і живописних зображень.

 

Сьогодні грамотно виконане графічне зображення не просто здатне продемонструвати рекламований товар, але й виконує ще одну важливе завдання – емоційно впливає на аудиторію і створює позитивне враження.

 

Технічний дизайн надає зображенню естетичну цінність, реалізує творчі ідеї в комерційних цілях. Створює привабливий образ продукту і збільшує продажі. В якості такого продукту може виступати все, що завгодно – послуги, споживчі товари або інтернет-ресурс.

 

Розробити технічний дизайн

 

 

Дзвоніть нашим менеджерам:

099-618-87-50

   

 Пишіть нам:

   info@koloro.ua

     

 

Технічний дизайн це

 

Дизайн технічний (техдизайн) — це процес надання зображенню естетичних і функціональних властивостей, за допомогою ретуші вихідного зображення з метою створення його цінності, виправлення естетичних і технічних недоліків.

Основна відмінність технічного дизайну від звичайної графіки – це підвищені вимоги до видовищності і візуального представлення зображення (технічна естетика і дизайн), його властивостей впливу на потенційного споживача.

 

Технический дизайн проект, технический дизайн, технический дизайн проект, техническая эстетика и дизайн, студия технического дизайна, техдизайн, цена на технический дизайн, Украина, Харьков, Россия, Белгород, tech design, Ukraine, Kharkiv, Russia, Belgorod

 

Цілі та особливості технічного дизайну

 

Головна мета техдизайну – вразити потенційного покупця. Оформлення зображень за допомогою технічних прийомів виглядає дорого і дуже ефектно. Лише можливості технічного дизайну дозволяють обробити картинку, так щоб вона була яскравою і живою. Також абсолютно неважливо, що зображено на картинці, ілюстрація виглядатиме незвично, мати цілісний вигляд і швидко запам'ятовуватись. Технічний дизайн втілює в зображенні три головні складові: прогресивні технологічні рішення, маркетингові хитрощі і частинку мистецтва.

 

В технічному дизайні існує велика кількість прийомів роботи з зображеннями – ретуш, векторні вузли, метод компонування та ін. Тут застосовуються ілюстрації і фотографії різних стилів. У процесі роботи над зображенням важливо домогтися поліпшення його візуального сприйняття, і зберегти при цьому світлові та фізичні характеристики демонстрованого об'єкта.

 

Техдизайн Харьков, технический дизайн, технический дизайн проект, техническая эстетика и дизайн, студия технического дизайна, техдизайн, цена на технический дизайн, Украина, Харьков, Россия, Белгород, tech design, Ukraine, Kharkiv, Russia, Belgorod

 

Елементи і методи технічного дизайну

 

Зустрічається така графіка, від якої важко відірвати погляд, хочеться розглянути кожну деталь, а колірна гамма приносить велику естетичну насолоду. Над такими зображеннями працюють справжні майстри, використовуючи наступні методи технічного дизайну:

- корекція кольору (колористика);

- компонування;

- векторна графіка;

- тривимірне моделювання (3d моделювання);

- робота зі шрифтами;

- створення візуальних ефектів;

- фотозйомка об'єктів;

- повна або часткова відображення об'єкта чи предмета.

 

Кольорокорекція — це зміна колірної гами оригінального зображення, що дозволяє приховати його недоліки. Зміни можуть торкнутися як колірної гами ілюстрації в цілому, так і окремих кольорів.

 

Компонування - прийом поєднання готових об'єктів і елементів в єдину композицію, так створюються малюнки та колажі.

 

Векторна графіка – метод представлення об'єктів з використанням елементарних геометричних об'єктів – лінії, багатокутники, точки і т. д.

 

Тривимірне моделювання (3d моделювання) – сукупність інструментів для створення реалістичних об'ємних зображень.

 

Робота зі шрифтами – використання різних креслень, зміна форми букв, коригування розмірів і висоти букв для надання потрібного ефекту рекламного тексту.

 

Створення візуальних ефектів – використання інструментів коригування освітлення, накладання ефектів природних явищ, зміна часу доби на зображенні, фокусування на певному об'єкті і т. д.

 

Фотозйомка – фотографування рекламованих об'єктів, з метою використання фотознімків для створення зображення.

 

Відтворення об'єктів – створення нового об'єкта або предмета «з нуля» або промальовування окремих елементів об'єкту, які потребують заміни через наявність естетичних або функціональних недоліків.

 

Техдизайн (технічний дизайн) – один з найбільш складних видів дизайну, створює графічне диво! Він повинен вражати і дивувати, бути соковитим і живим! За допомогою технічного дизайну створюються картинки і зображення, які надовго залишаються в пам'яті споживача.

 

Дизайн и эстетика, технический дизайн, технический дизайн проект, техническая эстетика и дизайн, студия технического дизайна, техдизайн, цена на технический дизайн, Украина, Харьков, Россия, Белгород, tech design, Ukraine, Kharkiv, Russia, Belgorod

 

Коли ви милуєтеся зображенням і не можете відвести від нього очей, захоплюєтеся фантазією дизайнера і соковитістю кольорів, Ви напевно перегорнете ще декілька сторінок, чи то рекламна брошура або сайт в Інтернеті. Технічна естетика і дизайн привертають до себе увагу і закохують у зображення, ілюстрації, технічний дизайн-проект. Хочете дивувати своїх споживачів і притягувати їх як магніт? Тоді Вам потрібен технічний дизайн!

 

Брендингове агентство KOLORO – професіонал в галузі технічного дизайну. Ми допоможемо вам візуалізувати ваш «царський» бренд, торгову марку або компанії на найвищому рівні. Соковиті, живі та яскраві ілюстрації з зображенням продукту підкреслять ваш «титул», додадуть бренду розкоші, ефектності і неперевершеності.

 

comments powered by HyperComments

Присоединяйся к нам в соцсетях

ßíäåêñ.Ìåòðèêà

Запрос на бесплатную консультацию

Отправив запрос, вы получаете:

  • Письмо или звонок от нашего менеджера
  • Оценку стоимости проекта
  • Личную встречу, при необходимости
  • Конфедициальность гарантирована!

Заказать обратный звонок

Ваше имя Ваш номер телефона Удобное время звонка
action="https://api.unisender.com/ru/subscribe?hash=5qxekwn84noxrtxahttk366ammzq79y4do97317e" name="subscribtion_form" onsubmit="return us_.onSubmit(this);" us_mode="embed">

присоеденяйтесь к подписчикам:

присоеденяйтесь к подписчикам:

Спасибо!
Получайте дайджест
практических советов
от опытных специалистов
маркетинга и брендинга!