Яндекс.Метрика

Розробити логотип компанії (бренду)

 

Логотип графічний символ, який використовується для ідентифікації та підвищення впізнаваності бренду. Грамотна розробка логотипу стала гарантією якості та показником успішності бренду. Вдало розроблений логотип дуже швидко перетворюється на повноцінний бренд, що, відповідно, сприяє зростанню продажів, отриманню визнання і популярності.  Логотип стає не тільки фірмовим знаком компанії, але і частиною власного стилю для багатьох споживачів.

 

Якщо ж знехтувати процесом розробки логотипу або довірити його непрофесіоналам, це може згубно позначитися на бренді. Наприклад, створений на швидкоруч логотип, може викликати погані асоціації. Це призведе до падіння продажів і повного провалу бренду. Безкоштовний логотип не виділить компанію на тлі інших, не зможе конкурувати з повноцінними роботами. Він не зможе якісно виконувати головні функції лого. Те ж стосується і магазинів логотипів. Щоб підкреслити якість продукції і серйозність підходу компанії, необхідний лаконічний, символічний і силуетний логотип. У ньому не повинно бути зайвих деталей і подробиць. Замовити логотип ви можете в компанії KOLORO. Ми створимо айдентику, яка підкреслить стиль і позиціонування вашого бренду, розповість його унікальну історію.

 

Що ви отримаєте замовивши розробку логотипу в KOLORO?

 

Заказать логотип - иконка

Максимальну ідентифікацію компанії або торгової марки

Ефективну комунікацію логотипу з цільовою аудиторією

Заказать логотип - иконка

Правила щодо розміщення логотипу на різних носіях

Заказать логотип - иконка

Гарантію унікальності всіх використовуваних елементів

Заказать логотип-иконка

Відповідність логотипу напрямку діяльності компанії

 

 

 

 

Вартість розробки:

67 500 грн.

 

 

 

 

 

Термін:

19 робочих днів

 

 

 

 

 

Розробка логотипу: ціна залежить від таких факторів

 

1. Потреба в розробці упаковки. Іноді вартість логотипу може входити у вартість упаковки. Детальніше про дизайн упаковки ви можете прочитати тут.

2. Масштаб ринку, на якому працює бренд. Якщо розробити логотип потрібно для всеукраїнського або міжнародного бренду  — вартість буде вищою.

 

Вартість логотипу з нуля практично не відрізняється від вартості редизайну логотипу. Скільки коштує логотип (Україна) у вашому конкретному випадку, ви можете дізнатися прямо зараз, подзвонивши за номером +38 (044) 223 51 20 або написавши на пошту info@koloro.ua. Якщо він у вас вже є, і ви хочете замовити друк логотипу - зверніть увагу на цю послугу.

 

Створення логотипу: етапи

 

1. Внутрішній аудит компанії. Маркетологи KOLORO проводять комплексне вивчення компанії або бренду для найкращого розуміння сфери діяльності, особливостей і под. Без цієї інформації не вийде створити логотип, який передасть атмосферу бренду, його сутність і індивідуальність.

2. Аналіз ринку, споживачів і конкурентів. Детально вивчається ринок в цілому, а також діяльність конкурентів, їх основні переваги та недоліки. Також ми складаємо детальний портрет цільового споживача.

3. Формування основних переваг і відмінних рис бренду або компанії (УТП). На цьому етапі складається список всіх переваг, які відображатимуться в логотипі.

4. Презентація 3-х варіантів концептів логотипу і його оточення (фонова картинка, приставний елемент, текстура, фірмовий шрифт).

5. Підготовка візуалізації на основних носіях (фасад будівлі, ділова документація, POS-матеріали, транспорт, одяг і под.)

6. Тестування логотипу за допомогою фокус-груп і вибір остаточного варіанту. На основі даних досліджень формується фокус-група з представників цільової аудиторії. В ході опитування, з'ясовується які асоціації виникають з логотипом, що потрібно доопрацювати і под.

 

Створення логотипів замовляють разом з такими послугами:

 

 

Замовлення логотипу компанії: супутні послуги

 

1. Якщо логотип потрібен для нової продукції (яка не була представлена на ринку), немає сенсу розробляти логотип окремо від дизайну упаковки.

2. Якщо розробка фірмового логотипу потрібна для фасаду будівлі та інтер'єру компанії, або мережі точок обслуговування, то намалювати логотип потрібно одночасно з візуалізацією будівлі.

3. Якщо компанія випускає продукцію під парасольковим брендом − потрібен один спільний логотип. Це підвищить впізнаваність і роль компанії, її частку на ринку.

 

Щоб купити логотип (Київ) від компанії KOLORO зв'яжіться з нами прямо зараз. Наш менеджер оцінить вашу ситуацію і запропонує найбільш вигідні умови. Вам не потрібно платити за консультацію, напишіть на пошту info@koloro.ua, опишіть свій проект, ми відповімо на всі питання і прорахуємо вартість створення логотипу.

 

Заказать разработку логотипа - пример логотипа

Оформлення логотипу і дизайн упаковки вина разом виглядають дуже органічно

 

Логотип на замовлення: навіщо вам це потрібно?

 

Логотип   оригінальна візуалізація графічного образу компанії. Це основний атрибут бренду, головний візуальний елемент фірмового стилю компанії, який символізує бренд і робить його упізнаваним. Логотип виступає важливим елементом іміджу компанії. Він допомагає визначити місце компанії серед конкурентів. Завдяки цьому невеликому малюнку, споживач з першого погляду повинен зрозуміти:

 • чим займається компанія;

 • яка її ідеологія та пріоритети;

 • наскільки можна довіряти якості її продукції.

 

Фірмовий логотип: варіанти оформлення

 

1. Текстовий логотип. Графічне зображення назви фірми без будь-яких графічних елементів, полів, обведень і фону.

2. Графічний логотип. Товарний (фірмовий) знак - символ, який крім тексту містить додаткові візуальні елементи.

3. Комбінований логотип або графічний блок: поєднання фірмового знаку і назви компанії.

 

Кожна людина сприймає побачене зображення по-своєму, тому важливо, щоб логотип викликав позитивні емоції та сприятливе враження про бренд.

 

Корпоративный лого, создать логотип, разработка логотипа, создание логотипа, дизайн логотипа, разработка фирменного логотипа, создание логотипов, логотип, дизайн, логотип компании, логотип фирмы, создать, текстовый логотип, графический логотип, комбинированный логотипРозробка логотипу бренду одягу − приклад

 

Логотип під замовлення: особливості створення

 

Графічна інформація або зображення сприймається і запам'ятовується набагато краще, ніж текстова. Це особливість сприйняття людського мозку. Тому найчастіше логотип  — це поєднання назви бренду і відповідних графічних атрибутів. Часто назва не фігурує, а може бути скорочена до 1 або двох букв.

Логотип не повинен включати безліч дрібних деталей або тонких ліній, оскільки це погано позначитися на здатності його запам'ятати. Також можуть виникнути складності під час друку.

Перш ніж розпочати розробку логотипу та фірмового стилю, потрібно вивчити принципи цього процесу. Палітра кольорів логотипу не повинна включати більше трьох кольорів. Підбір кольорів для лого потрібно здійснювати з урахуванням загальної концепції фірмового стилю.

 

 

Фирменный лого, создать логотип, разработка логотипа, создание логотипа, дизайн логотипа, разработка фирменного логотипа, создание логотипов, логотип, дизайн, логотип компании, логотип фирмы, создать, текстовый логотип, графический логотип, комбинированный логотип

Приклади логотипів: логотип косметики, логотип дослідного інституту, логотип алкоголю, логотипи магазинів,  логотип фірми, яка виробляє олівці

 

Дизайн логотипу: основні вимоги

 

Розробляючи дизайн логотипу, намагайтеся враховувати всі обов'язкові вимоги:

 

1. Зрозумілість − логотип компанії з першого погляду повинен викликати у людини асоціації, пов'язані з компанією, її діяльністю і продуктом.

2. Впізнаваність – основне завдання лого полягає саме в тому, щоб зробити ваш бренд упізнаваним. Тому він повинен відображати унікальну і яскраву ідею бренду, яка повинна читатися між рядків і не загубитися серед іншої рекламної інформації.

3. Оригінальність – лого вашої компанії не повинно повторювати або бути схожим на логотипи інших компаній. Лого слугує засобом ідентифікації вашого бренду.

4. Простота сприйняття – все геніальне просто, що простіше ваш логотип, тим легше його запам’ятати споживачу.

5. Зручність використання – під час розробки логотипу, важливо заздалегідь врахувати можливі варіанти його друку на візитівках, фірмовій документації, конвертах і под.

 

Графический логотип, создать логотип, разработка логотипа, создание логотипа, дизайн логотипа, разработка фирменного логотипа, создание логотипов, логотип, дизайн, логотип компании, логотип фирмы, создать, текстовый логотип, графический логотип, комбинированный логотип

Логотип компанії Burgeria − мережа бургерних

 

Виготовлення логотипів: функції

 

Логотип – універсальний і це його беззаперечний плюс. Незалежно від розміру компанії, логотип – це невід'ємна частина фірмового стилю, ознака її самобутності й відмінності від конкурентів.

 

Логотип:

 • заявляє про бренд;

 • привертає до нього увагу;

 • створює гарантію якості та надійності продукту:

 • підвищує рівень сприйняття та запам'ятовування бренду аудиторією.

 

Розробка логотипу: завдання

 

1. Формує позитивний імідж компанії в очах споживача. Лого – це лакмусовий папірець, яка допомагає споживачам, партнерам та інвесторам оцінити серйозність ваших намірів і амбіцій.

2. Унікальний інструмент просування, що підвищує рівень впізнаваності - компанія стає цікавою для суспільства і привертає до себе увагу.

3. Підвищує ефективність рекламних кампаній. Логотип, розміщений на банері, вітрині, стенді – всюди, виконує функцію фірмової емблеми, розповідає про компанії краще за тисячу слів.

 

Дизайнери брендингового агентства KOLORO створять для вас фірмовий логотип, логотип бренду або логотип сайту. Він буде яскравим, незабутнім і унікальним. Логотипи від KOLORO створюють нові концепції, розповідають про історію бренду і залучають споживачів до діалогу.

 

Зв'яжіться з нами негайно для безкоштовної консультації!

 

Контактна інформація:

+38 (044) 223 51 20

info@koloro.ua

 

comments powered by HyperComments

Присоединяйся к нам в соцсетях

ßíäåêñ.Ìåòðèêà

Запрос на бесплатную консультацию

Отправив запрос, вы получаете:

 • Письмо или звонок от нашего менеджера
 • Оценку стоимости проекта
 • Личную встречу, при необходимости
 • Конфедициальность гарантирована!

Заказать обратный звонок

Ваше имя Ваш номер телефона Удобное время звонка
action="https://api.unisender.com/ru/subscribe?hash=5qxekwn84noxrtxahttk366ammzq79y4do97317e" name="subscribtion_form" onsubmit="return us_.onSubmit(this);" us_mode="embed">

присоеденяйтесь к подписчикам:

присоеденяйтесь к подписчикам:

Спасибо!
Получайте дайджест
практических советов
от опытных специалистов
маркетинга и брендинга!