Яндекс.Метрика

Створення лендінгу

Створення лендингу (буквально – посадкова сторінка) дозволяє вам отримати ефективний майданчик з високим рівнем конверсії дуже швидко.

 

Створення сайтів: що таке landing page

 

Цільова сторінка – це окрема веб-сторінка бренду, де розміщена інформація про товар або послугу, з метою збільшення аудиторії та підвищення конверсії.

Досить поширеною є думка про те, що для посадкових сторінок необхідно створювати новий домен. Насправді цільова сторінка сайту може бути автономною або як окремий елемент великого сайту. Однак популярнішою послугою є створення landing page без прив'язки до основного сайту. Такий підхід дозволяє зробити посадкову сторінку з максимально привабливим дизайном – без відволікаючих навігаційних елементів сайту і з унікальним дизайном.


Що ви отримаєте при створенні посадкових сторінок

 

рост конверсии при разработке посадочной страницы

очікувану конверсію

 

эффективные посадочные страницы

якісні тексти, що продають

рекламные посадочные страницы

оформлення, що спонукає до покупки

привлечение на целевую страницу аудитории

підвищення ефективності рекламного бюджету

 

Замовити розробку landing page від KOLORO ви можете по телефону +38 044 223 51 20. Ми займаємося розробкою таких рішень, які ефективно працюють і приносять прибуток замовникам.

 

 

Створення landing page: вартість залежить від

 

  • кількості посадкових сторінок, які вам необхідні;

  • технічної складності виконання проекту;

  • терміновості замовлення;

  • обсягів унікальної інформації;

  • необхідність створення графічних чи анімаційних ілюстрацій.

 

3 причини створити посадкову сторінку в KOLORO

 

сделать посадочную страницу просто в KOLORO

Простота взаємодії з командою

KOLORO – це суспільство відкритих менеджерів та розробників, які уважно поставляться до ваших побажань. Ми завжди на зв'язку, щоб надати вам своєчасну підтримку.

 

 

разработка посадочной страницы вовремя в Киеве

Терміни розробки landing page (Київ)

Створення цільових сторінок займає 11-14 днів, що істотно скорочує час до початку активних продажів вашого продукту.

 

 

оптимизация целевых страниц под аудиторию

Просування цільової сторінки

За допомогою сучасних маркетингових інструментів ми успішно просуваємо лендінг. Наприклад, запуск реклами в facebook дозволяє залучити на цільову сторінку до 20 тисяч осіб.

 

Види посадкових сторінок

 

Перш ніж замовити створення landing page, необхідно визначитися, яка саме посадкова сторінка вам потрібна. Звичайно, якщо ви ще не знаєте, чого від неї очікувати, ми вам допоможемо! Ось підказка: існує три основних види лендингов.

 

1. Рекламні landing page інформують відвідувачів про товар і послуги, а також мотивують зробити замовлення. Тут акцентується на найбільш вигідній пропозиції та на поданні товару.

 

2. Lead capture сторінки призначені для збору контактної інформації цільової аудиторії. Це дозволить скоротити ризики і створити пропозицію, яка буде цікавою для певних людей.

 

3. Вірусні лендінги рекламують товар або послуги приховано, за допомогою таємних натяків і посилань. Такі сторінки активно поширюються через соцмережі і чіпляють аудиторію інтерактивністю або розважальним контентом.

 

профессиональная разработка сайтов лендингов

 

У чому сенс створення лендингу

 

За допомогою правильно побудованої маркетингової стратегії, на лендінг залучаються покупці, зацікавлені в придбанні товару чи послуги. Розробка landing page під ключ дозволяє скоротити шлях від переходу за посиланням до оплати, оскільки на ній розміщена тільки необхідна інформація і заклики до дії. Конверсія від лендінг-пейдж в кілька разів вища, ніж від звичайного сайту, де є багато відволікаючих елементів.

 

 

Посадкова сторінка – послуга, яку найчастіше замовляють для просування бренду особистості (наприклад, бізнес-тренер, політик або навіть стоматолог) та FMCG. Ідеально підходить? Зв'яжіться з нами, щоб замовити посадкову сторінку негайно.

Зв'язатися з менеджером KOLORO

 

 

 

Етапи розробки лендінг-сайту

 

1. Маркетингові дослідження.

2. Проектування сайту.

3. Створення прототипу.

4. Розробка дизайну.

5. Написання текстів.

6. Верстка лендингу.

7. Тестування.

8. Запуск і контекстний маркетинг.

 

Особливості розробки посадкових сторінок

 

Відмінна риса лендингової сторінки – це конверсія, яка в декілька разів вища в порівнянні зі звичайним сайтом. Тому у створенні landing page беруть участь кілька різних фахівців – маркетолог, копірайтер, дизайнер, верстальник і програміст. Професійна розробка сучасних сайтів дозволяє нам створювати ефективні посадкові сторінки з максимальною конверсією.

 

заказать разработку landing page

 

Оформлення інтернет-сайту під ключ

 

Головне завдання цільової сторінки – продавати. Тому розробка посадкової сторінки починається з оформлення, яке спонукатиме користувачів зробити замовлення або покупку. Це визначається наявністю тригерів, які комунікують із споживачем про вигоди товару. Розробка цільової сторінки враховує, що вся увага відвідувачів повинна бути на продукті. Також важливим для лендингів є простий і інтуїтивний дизайн. Саме тому такі сайти ще називають односторінковими – користувачеві не потрібно нікуди переходити за посиланнями, щоб зробити замовлення.

 

Ви вже маєте посадкову сторінку? А чи отримуєте ви від неї конверсію, яку очікували? Для вас ми можемо провести оптимізацію цільових сторінок, і ви помітите зростання конверсії вже за кілька годин!

 

 

Текст посадкової сторінки

 

Під час створення рекламних посадкових сторінок, необхідно враховувати, що вона є основним інструментів просування послуги або товару. Тому, під час створення landing page, окрема увага приділяється написанню якісних текстів. Копірайтери пишуть лаконічні і унікальні тексти, які мають реальні і привабливі вигоди. Добре структурований і розбитий на блоки текст легко читається відвідувачами і допомагає створити цільову сторінку з максимальною конверсією.

 

Замовте створення landing page в компанії KOLORO – ми гарантуємо, що ви полюбите свій лендінг з першого екрану!

Телефонуйте: +38 044 223 51 20

 

comments powered by HyperComments

Присоединяйся к нам в соцсетях

ßíäåêñ.Ìåòðèêà

Запрос на бесплатную консультацию

Отправив запрос, вы получаете:

  • Письмо или звонок от нашего менеджера
  • Оценку стоимости проекта
  • Личную встречу, при необходимости
  • Конфедициальность гарантирована!

Заказать обратный звонок

Ваше имя Ваш номер телефона Удобное время звонка
action="https://api.unisender.com/ru/subscribe?hash=5qxekwn84noxrtxahttk366ammzq79y4do97317e" name="subscribtion_form" onsubmit="return us_.onSubmit(this);" us_mode="embed">

присоеденяйтесь к подписчикам:

присоеденяйтесь к подписчикам:

Спасибо!
Получайте дайджест
практических советов
от опытных специалистов
маркетинга и брендинга!