Яндекс.Метрика

Створення інтернет-магазину

 

Інтернет-магазин (onlineshop або e-shop) – веб-сторінка, що продає товари або послуги за допомогою мережі Інтернет. Інтернет-магазин можна створювати з нуля або на базі вже наявного бізнесу. Інтернет-магазин – це спосіб відкрити власний бізнес, не витрачаючи гроші на оренду приміщення. У будь-якому випадку, він буде користуватися популярністю у споживачів. Завдяки інтернет-магазинам люди можуть здійснити покупки у зручний час, з будь-якої точки земної кулі. Це ефективний і прибутковий канал продажів.

 

Створення сайту інтернет-магазину з KOLORO це:

 

создание интернет магазина-иконка

Грамотний дизайн

создание интернет магазина-иконка

Гнучкий функціонал

создание интернет магазина-иконка

                                                                                                          Адаптивна верстка

 

создание интернет магазина-иконка

Технічна підтримка сайту протягом 30-ти днів

 

Розробки сайту інтернет-магазину: вартість залежить від таких факторів

 

1. Термінів виконання. Чим вони коротші, тим вища ціна розробки сайту.

2. Вартості CMS (content management system). Комерційні системи управління сайтом мають різну вартість. Для поліпшення функціональності, бажано підбирати CMS, спираючись на потреби інтернет-магазину.

3. Розмірів бази товару. Чим більша база, тим вища ціна розробки інтернет-магазину.

4. Підключення платіжних систем. Для оплати товарів або послуг, необхідна якісна та захищена платіжна система. В залежності від її типу, ціна може бути вищою або нижчою.

5. Обсягу дизайнерських робіт. Створити дизайн інтернет-магазину з нуля обійдеться дорожче, ніж використання готового шаблону.

 

Розробка інтернет-магазину: ми використовуємо такі CMS:

 

создание интернет-магазина-иконка

 

создание интернет-магазина-иконка

 

создание интернет-магазина-иконка

 

создание интернет-магазина-иконка

создание интернет-магазина-иконка

Етапи створення сайту інтернет-магазину

 

1. Формування ТЗ для створення сайту магазину. Необхідно з'ясувати цілі та завдання магазину, основні вимоги до оформлення і змісту. Менеджер брендингового агентства KOLORO досліджує ринок, для якого потрібно створити сайт інтернет-магазину і запити споживачів. Після цього обумовлюється вартість створення інтернет-магазину.

 

2. Проектування. На цьому етапі розробляються структури і дизайн сайту інтернет-магазину. Розробка сайтів, інтернет-магазинів вимагає ретельного підходу. Вони повинні бути простими у використанні і інтуїтивно зрозумілими.

 

3. Розробка функціоналу сайту інтернет-магазину. Чим більш продумано функції, тим впевненіше і комфортніше почуваються відвідувачі інтернет-магазину.

 

4. Тестування. На цьому етапі відбувається перевірка працездатності всіх елементів сайту інтернет-магазину.

 

создание сайта интернет-магазина

 

Розробку сайту інтернет-магазину можна замовити з такими послугами:

 

 • брендинг сайту;

 • SEO-оптимізація сайту;

 • створення landingpage;

 • контент-маркетинг;

 • розробка UI дизайну.

 

Замовити створення сайту інтернет-магазину можна в брендиновому агентстві KOLORO. Відкрийте нові можливості для просування!

 

Створення сайту під інтернет-магазин: на що звернути увагу

 

1. Швидкість завантаження. Сайт інтернет-магазину повинен легко і швидко завантажуватися з будь-яких пристроїв, комп'ютерів, планшетів і мобільних телефонів. Згідно статистики, 40% людей не заходять на веб-сайт, якщо він завантажується довше 3 секунд.

2. Зручна просторова навігація. Якщо відвідувач заплутається в каталозі товарів, він полишить сайт, не зробивши покупки.

3. Швидкий пошук. Завдяки йому користувач може знайти потрібний товар, не вдаючись до навігації. Тому бажано розміщувати пошук в шапці сайту та робити його помітним.

4. Фільтр (фасетна навігація). Ця опція допомагає вибирати товари на основі зазначених характеристик (вартість, колір, розмір, склад і под.).

5. Контактні дані та онлайн-чат. Якщо в клієнта виникнуть питання щодо товарів або доставки, він зможе звернутися до консультанта. До того ж особисте спілкування викликає у людей більше симпатії і довіри.

 

Создание интернет-магазина

 

 

У сучасному світі практично кожен підприємець має свій інтернет-магазин. Це може бути продаж:

 • продуктів і напоїв;

 • техніки;

 • косметики та парфумерії;

 • побутових товарів;

 • одягу і под.

 

Розробка і просування інтернет-магазину – відмінна можливість для розширення бізнесу. Зверніться в брендингове агентство KOLORO і стати успішніше.

 

создание интернет-магазина

 

Розробка інтернет-магазину разом з KOLORO: ви отримуєте

 

1. Якісний дизайн. Привабливий дизайн сайту робить процес покупки приємнішим. У дизайні інтернет-магазинів необхідно застосовувати принцип AIDA: attention, interest, desire, action (увага, інтерес, бажання, дія). Якісний дизайн привертає увагу. Це, в кінцевому підсумку, призводить до купівлі товару.

 

2. Зручний і простий функціонал. До нього належать: пошук, сортування, фільтрування і підбір товарів або послуг. Також це може бути розсилка та публікація новин, комунікація з клієнтами та SEO-функції. Все це покращує якість обслуговування і приваблює клієнтів.

 

3. Ретельне проектування. Сайт інтернет-магазину відкривають з різних пристроїв. Тому необхідно створити адаптовану верстку. Користуватися сторінками такого магазину буде набагато зручніше.

 

4. Професійний підхід. Протягом всього проекту над сайтом інтернет-магазину працюватиме група фахівців: менеджер, дизайнер, програміст, маркетолог, верстальник і тестувальник.

 

Кожен бізнес має свої особливості. Зверніться в брендингове агентство KOLORO, і ми створимо сайт інтернет-магазину, який підходить саме вам.

 

Контактна інформація:

 

+38 (044) 223 51 20

info@koloro.ua


 

comments powered by HyperComments

Присоединяйся к нам в соцсетях

ßíäåêñ.Ìåòðèêà

Запрос на бесплатную консультацию

Отправив запрос, вы получаете:

 • Письмо или звонок от нашего менеджера
 • Оценку стоимости проекта
 • Личную встречу, при необходимости
 • Конфедициальность гарантирована!

Заказать обратный звонок

Ваше имя Ваш номер телефона Удобное время звонка
action="https://api.unisender.com/ru/subscribe?hash=5qxekwn84noxrtxahttk366ammzq79y4do97317e" name="subscribtion_form" onsubmit="return us_.onSubmit(this);" us_mode="embed">

присоеденяйтесь к подписчикам:

присоеденяйтесь к подписчикам:

Спасибо!
Получайте дайджест
практических советов
от опытных специалистов
маркетинга и брендинга!