Яндекс.Метрика

Промисловий дизайн

 

Дизайн изделия, промдизайн, индустриальный дизайн, промышленный дизайн, дизайн, дизайн изделия, дизайн деталей, цена на промышленный дизайн, цена, услуги, дизайн изделий, дизайн объекта, Украина, Россия, industrial design, object design, Ukraine, RussiaКомпанії і бренди, які «сидять на престолі» завжди знайдуть спосіб вразити споживача і підкреслити свій «королівський титул», і в цьому їм допомагає промисловий дизайн.
 

Враховуючи темпи розвитку сучасної промисловості та індустрії, складно уявити, на скільки важко привернути увагу споживача і здивувати його.
 

Багато кордонів стерто і практично кожен може створити фантастичну дизайн-концепцію, яку можна втілити в реальність. Однак і можливості індустріального дизайну постійно зростають.
 

Розробка унікального промдизайну забезпечує унікальність продукту, надає йому індивідуальності, а оригінальний дизайн привертає увагу споживача і стимулює зростання продажів.
 

Промисловий дизайн – це креативний синтез якогось нового образу, заснований на результатах дослідження про можливості продукту і стратегії дизайну.

 

Розробити промисловий дизайн 

 

 

Дзвоніть нашим менеджерам:

099-618-87-50

   

 Пишіть нам:

   info@koloro.ua

     

 

Промисловий дизайн

 

Поняття «промислового дизайну» досить складне, воно містить кілька сфер діяльності з проектування і конструювання.
У загальному сенсі, промдизайн – це комплексне визначення функціональних і структурних якостей виробу, які поєднуються з його зовнішнім виглядом. Друга назва промислового дизайну – індустріальний дизайн (дизайн виробів, дизайн предметів та деталей тощо).


Промисловий дизайн (дизайн виробів) — проектна і творча діяльність, зброя конкуренції, метод скорочення витрат і розширення асортименту. Інтелектуальна власність на предмети і об'єкти, створені в рамках промислового дизайну, повинна бути захищена патентами. Промдизайн передбачає вкладення довгострокових інвестицій в діяльність компанії, він є важливою складовою виробництва і просування продукції.
Головне завдання індустріального дизайну – створення помітного і ергономічного зовнішнього вигляду виробу, зберігши при цьому всі його якості як технологічні, так і функціональні.

 

Дизайн деталей, промдизайн, индустриальный дизайн, промышленный дизайн, дизайн, дизайн изделия, дизайн деталей, цена на промышленный дизайн, цена, услуги, дизайн изделий, дизайн объекта, Украина, Россия, industrial design, object design, Ukraine, Russia

 

Розробка промислового дизайну

 

Процес розробки промислового дизайну складається з декількох етапів

  1. Створення ідеї дизайну (ідея дизайн-концепції) – ідея, на якій ґрунтуватиметься вся подальша розробка промислового дизайну; на даному етапі найбільш креативні дизайнери пропонують різні ідеї.

  2. Концептуалізація – створення ідеї концепту, який буде нести в собі креативний дизайн і його сенс.

  3. Створення ескізу – простого начерку, який зафіксує весь задум дизайнера.

  4. 3D-моделювання – з допомогою складних графічних програм інженери створюють тривимірну модель об'єкта.

  5. Візуалізація – уявлення того, як виглядатиме промисловий дизайн в результаті. Здійснюється у вигляді зображення на фотографії.

  6. Прототипування – створення робочої моделі, яка демонструє готовий продукт і його можливості.

 

Дизайн объектов, промдизайн, индустриальный дизайн, промышленный дизайн, дизайн, дизайн изделия, дизайн деталей, цена на промышленный дизайн, цена, услуги, дизайн изделий, дизайн объекта, Украина, Россия, industrial design, object design, Ukraine, Russia

 

Завдання промислового дизайну

 

Під час розробки проекту промислового дизайну, важливо виконати наступні завдання:

1. Функціональність – дизайн повинен бути простим, доповнювати функціональність об'єкту.
2. Позитивне сприйняття – промдизайн повинен викликати у свідомості споживача тільки позитивні емоції і залишати позитивне враження.
3. Стильність і тенденційність — зовнішній вигляд готового об'єкту для досягнення популярності повинен відповідати сучасним стандартам і передбачати концептуальні тренди майбутнього.
4. Ергономіка і безпека — під час виготовлення промислового дизайну для зручності користувача потрібно враховувати ергономіку і вимоги безпеки, які пред'являються до подібних виробів.

 

Object design, промдизайн, индустриальный дизайн, промышленный дизайн, дизайн, дизайн изделия, дизайн деталей, цена на промышленный дизайн, цена, услуги, дизайн изделий, дизайн объекта, Украина, Россия, industrial design, object design, Ukraine, Russia

 

Сьогодні індустріальний дизайн широко застосовується у найрізноманітніших галузях: від деревообробки та металургійної промисловості, до сфери високих технологій. Домашній посуд, дизайн-концепти автомобілів, упаковка і дизайн пляшки, деталі та корпуси приладів – все це промисловий дизайн.

 

Промдизайн Украина, промдизайн, индустриальный дизайн, промышленный дизайн, дизайн, дизайн изделия, дизайн деталей, цена на промышленный дизайн, цена, услуги, дизайн изделий, дизайн объекта, Украина, Россия, industrial design, object design, Ukraine, Russia

 

Брендингове агентство KOLORO володіє великим досвідом в галузі індустріального дизайну (дизайну виробу, дизайну деталей) та з задоволенням допоможе вам створити привабливий дизайн вашого виробу або об'єкту. Наші дизайнери та інженери-технологи володіють спеціальними знаннями і досвідом, які необхідні для того, щоб створити якісний промисловий дизайн. Крім того, KOLORO давно співпрацює з багатьма висококваліфікованими виробниками в галузі індустріального дизайну. Це дозволяє нам максимально скоротити тимчасові і матеріальні витрати на створення ексклюзивного дизайну і дає можливість допомагати замовнику із запуском проекту в серійне виробництво, в т. ч. за рахунок власних виробничих потужностей!


Нехай ваші бренди будуть не тільки функціональними, ергономічними, але і чарівними. Ексклюзивний дизайн, що запам'ятовується не дасть жодного шансу вашим конкурентам зазіхнути на ваш «престол»!

 

comments powered by HyperComments

Присоединяйся к нам в соцсетях

ßíäåêñ.Ìåòðèêà

Запрос на бесплатную консультацию

Отправив запрос, вы получаете:

  • Письмо или звонок от нашего менеджера
  • Оценку стоимости проекта
  • Личную встречу, при необходимости
  • Конфедициальность гарантирована!

Заказать обратный звонок

Ваше имя Ваш номер телефона Удобное время звонка
action="https://api.unisender.com/ru/subscribe?hash=5qxekwn84noxrtxahttk366ammzq79y4do97317e" name="subscribtion_form" onsubmit="return us_.onSubmit(this);" us_mode="embed">

присоеденяйтесь к подписчикам:

присоеденяйтесь к подписчикам:

Спасибо!
Получайте дайджест
практических советов
от опытных специалистов
маркетинга и брендинга!