Яндекс.Метрика

Проектування сайтів

Проектування сайту: первинний етап створення ресурсу

 

Проектування сайту – це вдумливе моделювання ефективного онлайн-ресурсу. Це первинний етап у розробці сайту і саме він відповідає за адекватність подальшої розробки. Під час проектування сайту, розробляється ідея сайту, визначаються його цілі і завдання, а також способи їх досягнення. По завершенні етапу проектування, розробники мають чітке уявлення про те, як виглядатиме і працюватиме завершений проект.

 

Вартість проектування сайту

 

У студії KOLORO ви можете замовити проектування сайту або замовити сайт під ключ, тоді вартість проектування включається до вартості розробки сайту. Для уточнення ціни, зв'яжіться з нашим менеджером +38 044 223 51 20.

 

Навіщо вам проектування користувацького інтерфейсу

 

Етап проектування сайту часто ігнорують і відразу розпочинають створення сайту. Чи можна так робити? Можна. Ми робимо так? Ні, не робимо. Проектування допомагає нам оптимізувати процес розробки і ефективно розподіляти роботу. Оскільки дизайн, верстка та програмування здійснюються на основі затвердженого замовником прототипу, краще вносити зміни в попередню модель – це набагато дешевше і заощадить час всім. Проектування інтернет-сайту надасть вам:

 

 

проектирование с учетом пользовательского интерфейса

можливість оцінити відповідність майбутнього сайт вашим очікуванням

своевременность проектирования сайта

внести зміни поки ще

не пізно

 

быстрота проектирования ускоряет запуск проекта

економить ваші гроші і наш час на розробку

 

проектирование сайта позволяет лучше представить процесс

гарантію досягнення очікуваних результатів

 

 

Переваги проектування і розробки сайту в KOLORO

 

полный цикл разработки в студии

Розробка під ключ

У KOLORO ви можете замовити створення сайту під ключ – ми реалізуємо ваші ідеї з урахуванням сучасних тенденцій UX дизайну.

 

 

 

 

 

проектированию сайта предшествует анализ ЦА

Маркетинговий аналіз

Перш ніж розпочинати проектування користувацького інтерфейсу, ми проведемо дослідження цільової аудиторії майбутнього сайту.

 

 

 

 

 

 

успех проктирования - это команда разработчиков

Open-minded team

Наша гордість – це наша команда. KOLORO – це сім'я розробників і маркетологів, де кожна людина сприймає нове і готова шукати рішення навіть для найшаленіших ідей.

 

 

 

 

Хто займається проектуванням інтерфейсів

 

За проектування інтерфейсу відповідає UX дизайнер, який знає, як досягти максимально ефективної взаємодії користувача з системою.

 

4 етапи проектування сайту

 

Процес проектування дизайну сайту можна розділити на 4 етапи.

 

1. Створення концепції сайту

 

На етапі розробки концепції сайту необхідно сформувати ідеологічну базу та узгодити напрямок розвитку з клієнтом. Розробка ідеї сайту інформує про те, чи є єдиним бачення проекту у вас (такий сайт вам потрібен) і у команди розробників. Отримана концепція повинна точно відповідати на запитання, чи є вона кращою для вирішення поставлених завдань. Ми враховуємо також емоційний відгук цільових користувачів.

 

разработка концепции сайта

 

2. Проектування структури сайту

 

Лояльність значною мірою залежить від того, наскільки проектування графічного інтерфейсу нового сайту відповідає ментальній моделі користувачів – їх очікуванням. Тому необхідно встановити такий порядок розташування сторінок сайту один стосовно одного, щоб ця структура була інтуїтивно зрозумілою користувачам. Розробка структури сайту складається з двох рівнів: внутрішній і зовнішній. Внутрішня структура визначає логічний зв'язок між сторінками і залежить від UX проектування дизайну. Він також визначається зовнішньою структурою (навігація сайту).

 

3. UI дизайн інтерфейсів: проектування дизайну сайту

 

Креативне проектування дизайну веб-сайтів забезпечує приємний і простий досвід людино-машинної взаємодії. UI дизайнер ґрунтується на рекомендаціях UX дизайнера, намагаючись максимально передати легкість побудови роботи з сайтом. На даному етапі емоційний відгук грає головну роль в ухваленні рішення на користь того або іншого дизайну. При цьому ми ґрунтуємось не на власних суб'єктивних відчуттях, а на аналізі цільової аудиторії сайту.

 

дизайн и прототип сайта

 

4. Виконано: технічне завдання на розробку сайту

 

Результатом проектування і дизайну інтерфейсів є детальне технічне завдання на розробку сайту, яке супроводжується референсами та макетами. Чому це так важливо? Проектування структури та інтерфейсу майбутнього сайту – це не лише замальовка майбутнього дизайну. Це ретельне планування системи, яка успішно функціонуватиме і стане зручною для користувачів і пошукових машин.

 

З послугою проектування і розробка сайту замовляють:

 

Постфактум: прототипування сайту

Сптраючись на  технічне завдання, ми розпочинаємо створення прототипу сайту – наступний етап розробки.

 

Просування: маркетинг для вашого сайту

В залежності від ваших очікувань, ми вибудовуємо маркетингову стратегію (SMM, e-mail-розсилка, наповнення контентом).

 

Брендинг сайту

Розробка унікального фірмового стилю для компанії – запорука впізнаваності бренду в мережі.


 

comments powered by HyperComments

Присоединяйся к нам в соцсетях

ßíäåêñ.Ìåòðèêà

Запрос на бесплатную консультацию

Отправив запрос, вы получаете:

  • Письмо или звонок от нашего менеджера
  • Оценку стоимости проекта
  • Личную встречу, при необходимости
  • Конфедициальность гарантирована!

Заказать обратный звонок

Ваше имя Ваш номер телефона Удобное время звонка
action="https://api.unisender.com/ru/subscribe?hash=5qxekwn84noxrtxahttk366ammzq79y4do97317e" name="subscribtion_form" onsubmit="return us_.onSubmit(this);" us_mode="embed">

присоеденяйтесь к подписчикам:

присоеденяйтесь к подписчикам:

Спасибо!
Получайте дайджест
практических советов
от опытных специалистов
маркетинга и брендинга!