Яндекс.Метрика

Предметна 3D-візуалізація

Предметна 3D-візуалізація – процес створення точних і реалістичних зображень об'єктів за допомогою комп'ютерної програми. Вона дає можливість створювати зображення різної складності (транспортний засіб, годинник, телефон, будинок). Процес предметної 3D-візуалізації можна поділити на дві великі частини.

 

1. Створення 3D-моделі – віртуальний 3D-макет майбутнього виробу.

2. Рендеринг – це процес створення зображення з 3D-моделі за допомогою комп'ютерних програм.

Отримані зображення використовуються в рекламі, виставках, презентаціях, дизайн-проектах, промисловому виробництві та будівництві. Вона потрібна для максимально позитивного і вдалого подання проекту.

 

Завітавши до студії 3D-візуалізації, замовник зможе побачити проект, який раніше існував тільки у текстовому описі або у вигляді креслень. Технологія допомагає передати форму, колір, фактуру і світловідбиваючі властивості об'єкту.

 

стоимость 3d визуализации

 

Перед візуалізацією проекту створюється його модель. На етапі її створення можна розглянути майбутній об'єкт з різних кутів і будь-якої точки. Далі дизайнер обирає і налаштовує текстури поверхні об'єкту.

 

Після налаштування правильного освітлення, обираються кращі ракурси і створюється зображення – максимально виграшне і привабливе.

 

стоимость 3d визуализации

 

Для створення предметної 3D-візуалізації необхідно мати вихідні матеріали, за допомогою яких буде створена 3D-модель:

 • словесний або текстовий опис;

 • креслення майбутнього об'єкту;

 • фотографії об'єкту (якщо він існує);

 • малюнки, ескізи й замальовки;

 • сам об'єкт (якщо він існує);

 • плани геопідоснови і забудови (для архітектурної візуалізації);

 • 3D-модель, яку потрібно доопрацювати.

 

Для реалістичного результату потрібно якомога більше інформації про предмет візуалізації. Дуже важлива технічна документація, в якій вказані матеріали, з яких зроблений предмет, його габарити, фактура і колір.

 

Застосування 3D-візуалізації

 

Реклама

 

Рекламні плакати часто створюються за допомогою побудови об'ємної моделі і її візуалізації. Особливо це стосується продуктів харчування і косметики. Ще візуалізація використовується для створення персонажу для реклами. Червоний і Жовтий з M&Ms – результат використання цієї технології.

 

стоимость 3d визуализации

 

Презентації проектів

 

Візуалізація виглядає ефектніше, ніж малюнок або фотографія. Тому її частіше використовують для презентацій, залучення інвестицій в проект або продажу ще неіснуючих об'єктів.

 

стоимость 3d визуализации

 

Промислове виробництво


Перед створенням деталі пристрою або повноцінного продукту (двигун літака або автомобіль) потрібно побудувати 3d-модель об'єкту. Для презентації створеного продукту використовується візуалізація.

 

Cтоимость 3d визуализации

 

Особливості рендерингу і програма Vray

 

Точні і реалістичні зображення створюються завдяки використанню програм для візуалізації. Завдання програми – обчислення освітленості і кольору довільної точки тривимірної сцени. Отримане зображення − це набір візуальних особливостей, які ілюструють фізичні властивості об'єкту.

 

Популярною є програма Vray. Її використовують частіше, ніж усіх її конкурентів. Альтернативами для Vray є Mental ray, FinalRender і Brasil r/s.

 

3D-візуалізація: на що звернути увагу?

 

1. Ретельна підготовка. Починати варто з пошуку хороших референсів майбутнього об'єкту. Потрібні всі види: зверху, спереду, збоку. Це допоможе зробити реалістичну 3D-візуалізацію.

 

2. Вимірювання параметрів. Одиниці виміру сцени поставлені коректно, а модель повинна відповідати реальним розмірам предмета. Це спрощує подальшу роботу зі світлом. Якщо спочатку модель буде більшою за реальні розміри − світло не падатиме реалістично.

 

3. Згладжування кутів. В реальному світі об'єкти мають не зовсім гострі краї, рекомендується застосовувати для них скошування.

 

4. Увага до деталей. Саме дрібні деталі додають реалістичності зображенню і завершують образ. Корисно буде виділити час на їх опрацювання.

 

5. Антураж. Зображення продукту на білому тлі допомагає акцентувати увагу на його перевагах. Однак деякі предмети краще виглядатимуть в оточенні інших об'єктів, або відтінені контрастним фоном.

 

За якісною візуалізацією для проекту звертайтесь в KOLORO. Креативний підхід нашої компанії допоможе реалізувати вашу мрію. Творімо разом!

 

Контактна інформація:

+38 (044) 223 51 20

info@koloro.ua

 

comments powered by HyperComments

Присоединяйся к нам в соцсетях

ßíäåêñ.Ìåòðèêà

Запрос на бесплатную консультацию

Отправив запрос, вы получаете:

 • Письмо или звонок от нашего менеджера
 • Оценку стоимости проекта
 • Личную встречу, при необходимости
 • Конфедициальность гарантирована!

Заказать обратный звонок

Ваше имя Ваш номер телефона Удобное время звонка
action="https://api.unisender.com/ru/subscribe?hash=5qxekwn84noxrtxahttk366ammzq79y4do97317e" name="subscribtion_form" onsubmit="return us_.onSubmit(this);" us_mode="embed">

присоеденяйтесь к подписчикам:

присоеденяйтесь к подписчикам:

Спасибо!
Получайте дайджест
практических советов
от опытных специалистов
маркетинга и брендинга!