Яндекс.Метрика

Неймінг домашнього улюбленця

 

Клички тварин відіграють важливу роль у долі домашніх вихованців. Ім'я кота, собаки або морської свинки прикріплюється до них на все життя. Більшість з них живуть до 15 років і стають членами сім'ї. Турбота про тварину дозволяє отримати багато позитивних емоцій. Підхід до вибору клички повинен бути прискіпливим і точним. Вдале ім'я формує ставлення оточуючих і господарів до самої тварини.

 

Ім'я повинно відображати характер тварини, переваги власника і бути позитивно налаштованим. Вихованців часто дарують дітям або людям похилого віку, які не завжди можуть дати вдале ім'я. Презентувавши тварину своїм близьким, ми вкладаємо в неї частину своєї любові до цієї людини. Компанія KOLORO обере найкращі клички для собак, котів і навіть коней, які сподобаються саме вам.

 

Послуги неймінгу вихованця в KOLORO це:

 

                

 

 • Понад 100 варіантів імен;

 • Ім'я, яке сподобається вам і вашим близьким;

 • Супровідні атрибути й аксесуари для вихованця;

 • Готова кличка в стислі терміни.

 

 

Вартість неймінгу вихованця:

35 000 грн.

   

Терміни виконання:

14 днів

     

 

Рейтинг найпопулярніших кличок

 

Ми не відразу розповімо вам, у чому полягає унікальність нашої послуги. Пізніше ми привідкриємо завісу і покажемо вам названих нами тварин. Але спочатку ми пропонуємо вам оцінити красиві клички, які є найпопулярнішими серед господарів вихованців. Вони досить шаблонні, чи не так?
 

Неймінг вихованця: Як ми це робимо?

 

1. Проведення брифінгу. Спочатку варто дізнатися бажання замовника щодо майбутнього імені тварини. Визначитися з видом і породою, характером тварини та її особливостями (любить гратися з олівцями, схожий на кота з реклами Whiskas, дуже хитрий). Якщо тварина призначена в якості подарунка, визначити потенційні бажання майбутнього власника вихованця, щоб створити максимально емоційний зв'язок. Дізнатися чи мав клієнт раніше якихось вихованців, які були клички, яка доля їх спіткала та як до них ставилися. Аналіз імен домашніх тварин близьких та знайомих.

 

2. Формування ТЗ. На цьому етапі ми створюємо докладний документ з усім переліком вимог. Ділимо їх за пріоритетністю. Над технічним завданням працює аккаунт-менеджер і звичайно ж затверджує його з замовником.

 

3. Генерація варіантів імен (понад 100 штук). Команда творців та копірайтерів аналізує отриману раніше інформацію від аккаунт-менеджера. Кожен член команди готує у межах внутрішньої презентації від 25 імен, враховуючи фонетичні, психолінгвістичні, семантичні значення та асоціативний ряд. Пізніше проходить ретельне обговорення всіх варіантів. Неймери визначають найкращі клички і займаються моделюванням ситуацій, в яких може використовуватися дане ім'я, а також зменшувально-пестливу  інтерпретацію клички. Команда обирає 15 кращих імен.

 

4. Вибір фінальних варіантів. Ми організовуємо презентацію. У фінальному варіанті замовник обирає 3 кращих імені. Ми формуємо атрибути, які можуть супроводжувати вихованця.

 

Типологія та способи неймінгу

 

Таксономічний неймінг – вибір клички проводиться на основі асоціативних імен, якими найчастіше називають тварин певного виду. Значення клички одразу формує образ тварини згідно його таксономічного ряду. Хоча бувають і виключення, коли «Вовчицею» називають собаку маленької породи. За таким алгоритмом котів називають «Клеопатра», собаки отримують імена «Рекс» та «Мухтар», а вихованець «Кєша» – буде гарантовано папугою.

 

Персонажний неймінг (реальні персони) – назви тварин з кіно та мультфільмів досить популярні серед дітей. Наприклад: «Боніфацій», «Сімба», «Балто». Доросла аудиторія часто прагне назвати тварин на честь своїх улюблених спортсменів, акторів та історичних особистостей. Наприклад: «Себастьян» (на честь Себастьяна Феттеля), «Лея» (на честь героїні з «Зоряних воєн»), «Анджеліна» (на честь Анджеліни Джолі).

 

Гумористичний неймінг – заслуговує окремої уваги. Обираючи прикольну кличку, деякі власники часто вдаються до гумористичного оксиморону. Такі імена добре запам'ятовуються і частіше стають причиною обговорень, що привертає додаткову увагу до вихованця. Смішні прізвиська: «Сирок», «Шаурма», «Батон».

 

Географічний (закордонний) неймінг  обирають власники, які хочуть дати тварині унікальне або аристократичне ім'я. Своїх дітей вони прагнуть називати традиційними іменами, проте з тваринами вони намагаються максимально включити фантазію. Найчастіше саме так ми отримуємо імена «Маркіз», «Джессі», «Ніколь».

 

Фамільний неймінг – новий тренд. Домашня тварина –повноцінний член сім'ї і тому може отримати ім'я, асоціативне з прізвищем родини. Так з'являються імена «Потя» в сім'ї Потаповых, або «Марк» в сім'ї Маркових. Маленький собака незабаром стане дорослим псом. По-батькові давати ми не рекомендуємо.

 

Психофізіологічний неймінг актуальний у випадку, коли тварина беруть через 1-3 місяці після його народження. Тоді вже визначилася базова поведінка вихованця. Це дає привід для характерних імен «Проглот», «Ледар» або «Швидкий».

 

Креативний неймінг використовується, якщо всі перераховані вище методи не задовольняють замовника. В пошуках імені, власник перечитує зоологічні форуми і зовсім зневірюється в одноманітності варіантів. Тоді використовують  більш нестандартний підхід у виборі клички та бажання отримати Wow-ефект.

 

Приклади кличок компанії KOLORO: неймінг на замовлення

 

Оцініть найяскравішого вихованця і напишіть в коментарях, яке ім'я тварини вам сподобалося найбільше.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переваги неймінгу вихованців від компанії KOLORO

 

 • висока швидкість збору та аналізу даних;

 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;

 • комплексний алгоритм вибору клички;

 • невелика вартість послуг;

 • хороша карма для вашого вихованця.

 

Пишіть в коментарях імена своїх улюблених домашніх вихованців. Поділіться своїм креативом.

 

Хочете отримати карколомну кличку для тварини? Найяскравіші і найсмачніші  імена для вихованців розробить тільки команда KOLORO!

comments powered by HyperComments

Присоединяйся к нам в соцсетях

ßíäåêñ.Ìåòðèêà

Запрос на бесплатную консультацию

Отправив запрос, вы получаете:

 • Письмо или звонок от нашего менеджера
 • Оценку стоимости проекта
 • Личную встречу, при необходимости
 • Конфедициальность гарантирована!

Заказать обратный звонок

Ваше имя Ваш номер телефона Удобное время звонка
action="https://api.unisender.com/ru/subscribe?hash=5qxekwn84noxrtxahttk366ammzq79y4do97317e" name="subscribtion_form" onsubmit="return us_.onSubmit(this);" us_mode="embed">

присоеденяйтесь к подписчикам:

присоеденяйтесь к подписчикам:

Спасибо!
Получайте дайджест
практических советов
от опытных специалистов
маркетинга и брендинга!