Яндекс.Метрика

Іконки для додатків

 

Іконка – це умовна графічна позначка, яка вказує на екрані інструмент, програму або додаток. Інтерфейс операційних систем побудований так, що фактично будь-який об'єкт представлений у вигляді іконки. Розробка іконок корисна для швидкого пошуку за інтерфейсом.Текст зливається в єдиний потік, а лаконічні і точні іконки для мобільних додатків допомагають користувачам легко визначати, де знаходяться необхідні додатки. Якщо розробити логотип мобільного додатку якісно, то користувач одразу вгадає його функціонал, навіть не читаючи описи.

 

создание иконок +для андроид приложений

 

Ціна на послугу створення іконок додатків залежить від:

 

  • строків проекту;

  • кількості додаткових концептів;

  • вибору операційної системи.

 

 

Вартість розробки дизайну іконок в компанії KOLORO уточніть у менеджера: +38 044 223 51 20

 

4 причини замовити розробку іконок в компанії KOLORO

 

значки для приложений

особистий керівник проекту

дизайн  иконки приложения много концептов

дизайнер намалює 7 різних концептів

исследование и логотип мобильного приложения

проводиться дослідження ринку додатків

меню элемент интерфейса

iOS Human Interface Guidelines и Android Design Guidelines

Створення іконок для Android

 

Кожна іконка для інтерфейсу головного меню додатків Android повинна бути лаконічним графічним елементом. Цу уніфікована іконка, яка відповідає стандартам, які надані в довіднику Android Design Guidelines. Палітра повинна бути витримана в єдиному стилістичному напрямку.

 

Останні тенденції в дизайні іконок дозволяють людині вибирати з декількох колірних тем, як це зробили в наборі Moonrise. Цей пакет значків один з найкращих за версією TalkAndroid. Він приваблює не тільки насиченими темними кольорами і оригінальними значками, але і величезною кількістю іконок на вибір. Всього їх 580 штук.

 

иконки для android

 

На відміну від суворих канонів для розробки інтерфейсу меню, іконки для ігрових додатків повинні захоплювати своєю яскравістю та оригінальністю. Вони натякають користувачеві на цікаве дозвілля, яке його очікує.

 

Розробка іконок для iOS

 

Набори для інтерфейсу додатків під iOS мають кілька об'єднуючих факторів: кольорову гаму, розмір, перспективу і стиль промальовки. Одна з найпопулярніших тем для iOS – це 0bscure 7. Лаконічний дизайн з чорно-білих блоків з текстовим описом зібрав безліч фанатів серед користувачів. У наборі є понад 670 іконок для додатків. Іконки виглядають стильно на геометричних або моноколірних фонах, але тема погано поєднується з фотографіями. Ця особливість добре помітна на ілюстрації.

 

дизайн  иконки приложения для iOS

 

 

Зробити 3D-іконку для додатків стає дедалі вигідніше. Адже об'ємні елементи краще сприймаються користувачем. Яскраві кольори, натуралістичні текстури, акварельні мазки викликають захоплення та приємно тішать око.

 

разработка иконок сделать 3d иконку

 

 

Принципи створення іконок для додатків

 

Розробка дизайну іконок: значення кольору

 

Вплив кольорів та їхніх сполучень на людину беззаперечний. Історики і мистецтвознавці, наприклад, Мішель Пастуро, створюють величезні монографії, які присвячують історії кольорів та їх інтерпретації у створенні людей.

 

Порівняння червоного і зеленого − наочний приклад кольорової індикації. Червоний – яскравий, зухвалий і привабливий для користувачів. Він пасує для розробки іконок ігрових чи спортивних програм, адже червоний – це колір виклику або змагань. Зелений – спокійний і миротворчий, його варто використовувати для позначення банківських і офісних додатків. Говорити про те, що червоний негативно впливає на конверсію і сприйняття користувача - не правильно. Це може спрацювати тільки, якщо поруч розташувати зелений колір.

 

цвет логотипа мобильного приложения

 

Сприйняття кольорів з часом змінювалося і доволі сильно. У часи середньовіччя жовтий був кольором зради і недоумства, одяг Іуди часто малювали у відтінку світло-жовтого. Зараз жовтий практично втратив свої негативні властивості, тепер це колір щастя, сонця і тепла. Його використовують для своїх додатків Sprint, DHL, Velloe і Nikon.

 

Синій − один з найпопулярніших кольорів для розробки іконок для додатків. Логотипи Vkontakte, Skype, Facebook, Twitter, LinkedIn, Telegram створені за допомогою різних відтінків синього кольору. Він вважається ідеальним для комунікації: спокійний і врівноважений, добре концентрує увагу і не перевантажує зір. А в епоху Римської імперії він не користувався пошаною. Його уникали настільки, що в науці зародилася теорія, що люди Античності просто не сприймали такий відтінок. Синій колір вважався страшним і неприємним, а блакитні очі були ледь не фізичним недоліком. Минуло кілька століть, і тепер це −  поширений і популярний колір. Тому співробітники KOLORO завжди відкриті для експериментів, ми використовуємо незвичайні рішення, які з роками стануть іконою стилю.

 

дизайн  иконки приложения

 

 

Помаранчевий, фіолетовий і пурпурний кольори – нові улюбленці розробників. Їх використовують Viber, YAHOO!, Hallmark, Amazon, Kodak і Instagram.

 

Дизайнери KOLORO – відмінні фахівці в колористиці. Ми знаємо і розуміємо історію кожного кольору, і з радістю використовуємо свої знання для створення іконок і логотипів, які принесуть вашому бізнесу прибуток, успіх і впізнаваність.

 

 

Створення іконок для додатків: фото – це табу

 

Всі люблять реалістичні і барвисті іконки, дизайнери зі всього світу працюють над створенням 3D-моделей. Добре розроблена іконка приверне увагу і користувач завантажить додаток. Деякі розробники пропонують замість промальованих моделей використовувати фото зі стоку. Іконки, створені таким способом, виглядають дешево і непереконливо.

 

использование фото на иконке для приложения

 

 

Розробка дизайну іконки: мінімалізм

 

Іконки додатків з величезним охопленням цільової аудиторії лаконічні. По-перше, простий значок легше запам'ятати і знайти, і з часом він стане унікальним символом. По-друге, цільова аудиторія таких програм має багато відмінностей: вік, стать, релігія або регіон проживання. І кожен користувач має власне уявлення про колір, символ, жести. Чим простішою буде іконка, тим швидше вона сподобається всім. До того ж потрібно враховувати розмір пристроїв, на яких відкриватимуться програми. Прості геометричні форми виглядатимуть добре і чітко в будь-якому розмірі. Перенасичення іконки спровокують незрозуміле нагромадження кольорів і форм, якщо її зменшити до 120х120.

 

минимализм в иконках для прилоожений

 

 

Замовте дизайн іконок для додатків в компанії KOLORO. Ми створюємо унікальні іконки, які привертають увагу користувачів і підвищують прибутковість бізнесу.

Зверніться до менеджерів прямо зараз за номером: +38 044 223 51 20

 

comments powered by HyperComments

Присоединяйся к нам в соцсетях

ßíäåêñ.Ìåòðèêà

Запрос на бесплатную консультацию

Отправив запрос, вы получаете:

  • Письмо или звонок от нашего менеджера
  • Оценку стоимости проекта
  • Личную встречу, при необходимости
  • Конфедициальность гарантирована!

Заказать обратный звонок

Ваше имя Ваш номер телефона Удобное время звонка
action="https://api.unisender.com/ru/subscribe?hash=5qxekwn84noxrtxahttk366ammzq79y4do97317e" name="subscribtion_form" onsubmit="return us_.onSubmit(this);" us_mode="embed">

присоеденяйтесь к подписчикам:

присоеденяйтесь к подписчикам:

Спасибо!
Получайте дайджест
практических советов
от опытных специалистов
маркетинга и брендинга!