Яндекс.Метрика

Брендинг сайту

 

Брендинг сайту – створення єдиного візуального стилю (назви і логотипу для сайту, фірмового стилю і т. д.) для онлайн-представництва компанії або продукту. Брендинг сайту потрібен кожній компанії, яка хоче справити гарне враження у користувачів, запам'ятається їм, зробити їх своїми клієнтами. Замовити брендинг сайту можна на початковому етапі (паралельно із запуском сайту) або для вже існуючого сайту, який потрібно модернізувати.

 

У XXI столітті люди вивчають всю інформацію про компанії, використовуючи всесвітню павутину. Сайт – місце першої зустрічі з брендом, його обличчя. Дивлячись на нього, у людей складається враження про бренд. Часто сайт з'являється раніше, ніж оффлайн представництво компанії. Завдяки розвитку технологій клієнти та виконавці можуть співпрацювати, не зустрічаючись наживо. Саме тому важливий продуманий візуальний образ бренду в онлайні. Цілком ймовірно, що з плином часу, фірмовий стиль онлайн-бренду перекочує в оффлайн і прикрасить магазин або центральний офіс компанії.

 

Особливо важливий брендинг сайту людям, які є брендом (особистий брендинг). Складно назвати знаменитого коуча або лайфстайл-тренера, у якого немає брендового сайту. Онлайн-майданчик підкріплює образ і приносить клієнтів, якщо правильно її оформити.

 

Подбайте про своє майбутнє вже сьогодні, замовте брендинг сайту в KOLORO. Ми вас не підведемо!

 

Брендинг сайту з KOLORO це:

 

Брендинг сайта - иконка 1

Фірмовий стиль, побудований на індивідуальності компанії

Брендинг сайта - иконка 2

Розробка впізнаваного образу бренду

Брендинг сайта - иконка 3

Стиль, опрацьований до найдрібніших деталей

 

Брендинг сайта - иконка 4

Зручність для користувачів

 

 

Брендинг сайту: ціна залежить від таких факторів

 

1. Типу сайту, який вам потрібен. Вартість брендингу для інтернет-магазину вища, оскільки це передбачає більший обсяг робіт.

2. Наявності або відсутності у компанії позиціонування і цілісного образу (хоча б в текстовому вигляді). Якщо є готова ідея і потрібно тільки її втілення – вартість брендингу буде нижчою.

3. Комплексу послуг, які потрібні. Наприклад, якщо потрібно з нуля розробити логотип і підібрати фірмові кольори – вартість буде вищою. Якщо компанія або продукт вже має логотип, кольори і шрифти – вартість брендингу сайту буде нижчою.


Якщо разом з брендінгом сайту ви замовите і просування, то отримаєте гарантовану знижку (за обсяг робіт). Всі деталі ми пропишемо в договорі на створення фірмового стилю сайту. Для детального обговорення вашого проекту напишіть нам, і ми зв'яжемося з вами і дамо відповідь на всі питання.

 

услуга брендинг сайта - фото 1, пример

Сайт компанії Netflix – лого і фірмові кольори

 

Створення сайтів: етапи розробки фірмового стилю:

 

1. Обговорення та постановка завдань. Команда з 6 осіб, яка буде спеціально сформована під ваш проект, обговорить його і сформує бачення. Ми відповімо на такі запитання: що і для кого ми робимо, яких цілей потрібно досягти, і який функціонал вибрати.

 

2. Далі ми досліджуємо ринок, нішу, в якій працює компанія, її споживачів та конкурентів. Ми проведемо бенчмаркінг, а також окремо поглиблено розглянемо вашу компанію. Після чого ми схрестимо наше бачення з реальною ситуацією і будемо готові розпочати брендинг сайту.

 

3. Після отримання всієї необхідної інформації дизайнер починає роботу над створенням вербальних і візуальних комунікацій сайту: (розробка логотипу сайту, фірмового стилю, створення слогану для сайту). Ми підберемо референси і почнемо креативити. На початковому етапі у нас буде багато ідей (від 100 до 500 концепцій), замовнику ми презентуємо три кращі варіанти. Вони включатимуть: ім'я, дизайн лого, фірмові кольори і шрифти, слоган. Ми продемонструємо як все це виглядатиме на сайті, оформимо шапку, підвал, бічні панелі, сторінку помилки і gjд. Варто відзначити, що, якщо брендинг сайту проводиться з нуля, то у вартість включено і неймінг.

 

4. Після вибору замовником одного з концептів, ми деталізуємо і доопрацюємо його. Скрупульозність і точність нашого дизайнера, допоможуть вписати фірмовий стиль сайту в образ компанії і зробити їх одним цілим. Ми подбаємо про те, щоб зробити сайт впізнаваним і приємним для користувача (нічого зайвого і надокучливого).

 

5. Всі результати роботи ми занесемо до брендбуку сайту. Він допоможе правильно використовувати елементи фірмового стилю.

 

услуга брендинг сайта - фото 2, пример

Дизайн сайту Pioneers Brancottestate

 

У вузькому сенсі брендинг сайту – це створення рекламного зображення для фону сторінки сайту. Така реклама є ефективнішою, ніж вузькі банери. Якщо ви хоч раз заходили на Кинопоиск, то обов'язково бачили її. Вона дозволяє проявити більше фантазії і надає сайту презентабельного вигляду. А ймовірність кліка і переходу на неї – набагато вище. Якщо вам потрібен брендинг сайту в значенні рекламної фонової обкладинки, етапи будуть трохи іншими.

 

Брендинг сайту: етапи

 

 1. Аналіз компанії, конкурентів і постановка цілей, для створення рекламної обкладинки.

 2. Обговорення проекту та генерація ідей.

 3. Створення 3-х візуальних концепцій та подання їх клієнту.

 4. Вибір 1 концепту і його доопрацювання (у замовника є можливість внести 2 порції правок).

 5. Фінальна презентація концепту.

 

услуга брендинг сайта - фото 3, пример

 

Дизайн сайту Madwell

 

З послугою «Брендинг сайту» замовляють:

 

 

Обравши KOLORO для брендингу сайту, ви отримаєте:

 

 • незабутній фірмовий стиль, який відобразить всі сильні сторони компанії;

 • єдиний, грамотно прописаний фірмовий стиль, який не різатиме очі;

 • ретельно продуманий дизайн, який буде прораховано до останнього міліметра;

 • брендинг, заснований на глибокому аналізі сегмента ринку, в якому працює ваша компанія.

 

Замовте брендинг сайту в компанії KOLORO, і подаруйте своїй компанії унікальний впізнаваний образ. Наші маркетологи та дизайнери допоможуть вам створити успішний бізнес і досягти нових висот.

 

Контактна інформація:

 

+38 (044) 223 51 20+

info@koloro.ua

 

comments powered by HyperComments

Присоединяйся к нам в соцсетях

ßíäåêñ.Ìåòðèêà

Запрос на бесплатную консультацию

Отправив запрос, вы получаете:

 • Письмо или звонок от нашего менеджера
 • Оценку стоимости проекта
 • Личную встречу, при необходимости
 • Конфедициальность гарантирована!

Заказать обратный звонок

Ваше имя Ваш номер телефона Удобное время звонка
action="https://api.unisender.com/ru/subscribe?hash=5qxekwn84noxrtxahttk366ammzq79y4do97317e" name="subscribtion_form" onsubmit="return us_.onSubmit(this);" us_mode="embed">

присоеденяйтесь к подписчикам:

присоеденяйтесь к подписчикам:

Спасибо!
Получайте дайджест
практических советов
от опытных специалистов
маркетинга и брендинга!