Яндекс.Метрика
 • Главная
 • >
 • Услуги
 • >
 • 3D сканер: 3D-сканування об'єктів та тривимірне моделювання

3D сканер: 3D-сканування об'єктів та тривимірне моделювання

 

Услуги сканирования, 3Д сканирование, 3d лазерные сканеры, сканер, 3d лазерный сканер, 3d сканирование объектов, портативный сканер, широкоформатные сканеры, 3д сканеры, 3D модели, прототипирование 3d моделей, цены на 3d моделирование, программы 3d моделирования3D-сканування є одним із способів побудови 3D-моделі. Нагадаємо, що 3D-модель можна побудувати і без використання 3D-сканера – професійною програмою по роботі з тривимірною графікою. Але 3D-сканер значно полегшує і прискорює цей процес.

 

3D лазерні сканери – це пристрої, які проводять аналіз фізичного об'єкту, і, на основі отриманих даних, створюють 3D-модель. Тривимірне зображення 3D-сканер зберігає переважно у форматах STL, OBJ, PLY і WRL.

 

За допомогою 3D-сканера можна швидко і якісно відтворити максимально точну модель об'єкту. Робота 3D-сканера має проходити під контролем досвідченого інженера. Результат сканування доопрацьовується в професійному графічному редакторі для тривимірної графіки. Надалі, за необхідності, можна провести 3D-друк об'єкту, на основі побудованої 3D-моделі. Компанія KOLORO надає послуги 3D-сканування. У нашому технічному арсеналі є 3D-сканери для роботи з фізичними об'єктами різного типу і розмірів.

 

Вартість послуги 3D-сканування

 

 

Дзвоніть нашим менеджерам:

099-618-87-50

   

 Пишіть нам:

   info@koloro.ua

     

 

Методи тривимірного сканування:

 • 3Д сканер, 3Д сканирование, 3d лазерные сканеры, сканер, 3d лазерный сканер, 3d сканирование объектов, портативный сканер, широкоформатные сканеры, 3д сканеры, 3D модели, прототипирование 3d моделей, цены на 3d моделирование, программы 3d моделированияконтактний 3D-сканер. Для сканування пристрою потрібно перебувати в безпосередньому контакті з об'єктом сканування;

 • безконтактний 3D-сканер. Отримання 3D-моделі з його допомогою вважається найбільш перспективним методом 3D-сканування. 3D-сканеру необов'язково контактувати з об'єктом, що дозволяє проводити 3D-сканування для важкодоступних об'єктів, пам'яток культури та архітектури, а також ювелірних виробів. Вже навіть існує промисловий 3D-сканер, який сканує будинки, насипи й інші великі об'єкти:

 

- Активні безконтактні 3D-сканери (для вивчення об'єкту використовують структурований світловий або лазерний промінь, який, потрапляючи на об'єкт, відбивається і на основі цього відображення 3D-сканер будує 3D-модель);

- Пасивні безконтактні 3D-сканери (даний вид використовує вже існуюче відбиття від об'єкта, в основному − сонячне світло).

 

Принцип роботи 3D-сканера

 

Робота 3D-сканера базується на принципі стереозору. Сканер, як і людське око, здатний визначити відстань до об'єкту і його розміри. Як у людини два ока, так і в 3D-сканера − дві камери. Після отримання необхідної інформації, 3D-сканер будує 3D-модель об'єкту. Для уникнення неточностей, 3D-сканер обладнаний підсвічуваннями для кожної з камер.

 

Переваги 3D-сканера

 

Для початку визначимо загальні переваги 3D-сканерів:

1. Максимально висока точність моделі − 3D-сканер відтворює навіть незначні, дрібні, деталі фізичного об'єкту;

2. Висока швидкість роботи − об'ємне сканування триває всього кілька хвилин, а іноді і секунд, після чого необхідна доробка побудованої сканером 3D-моделі в професійних програмах для роботи з 3D-графікою;

3. Сканер можна розмістити під різними кутами, в залежності від складності об'єкту, а сам об'єкт можна не чіпати, що особливо важливо під час сканування великих і величезних об'єктів (наприклад, будинки, пам'ятники і ландшафти).

 

Сканирование 3D объектов, 3Д сканирование, 3d лазерные сканеры, сканер, 3d лазерный сканер, 3d сканирование объектов, портативный сканер, широкоформатные сканеры, 3д сканеры, 3D модели, прототипирование 3d моделей, цены на 3d моделирование, программы 3d моделирования

Контактні 3D-сканери:

 • прості у використанні;

 • не залежать від рівня освітлення;

 • створюють моделі високої точності;

 • файл 3D-моделі невеликий за обсягом.

 

Безконтактні 3D-сканери:

 • енергоекономічні;

 • не потребують безпосереднього контакту з об'єктом;

 • застосовують технологію структурованого світла;

 • не завдають шкоди фізичному об'єкту.

 

Застосування 3D-сканера

 

3Д сканирование, 3Д сканирование, 3d лазерные сканеры, сканер, 3d лазерный сканер, 3d сканирование объектов, портативный сканер, широкоформатные сканеры, 3д сканеры, 3D модели, прототипирование 3d моделей, цены на 3d моделирование, программы 3d моделирования

- Інженерний аналіз − 3D-сканер може швидко і якісно створити тривимірну модель об'єкту і прорахувати його фізичні пропорції в необхідних розмірах. За наявності фізичної моделі в єдиному екземплярі, об'ємне сканування допоможе створити різнорозмірні копії і швидко налагодити дрібносерійне виробництво.

 

- Цифровий аналіз − 3D-сканер допомагає візуалізувати всі технічні невідповідності виробів і деталей, а отже, внести в них необхідні корективи ще до етапу виготовлення протипу виробу.

 

- Цифрова архівація. Тепер можна відмовитися від двовимірних малюнків, креслень і навіть від 3D-моделювання застарілих деталей. 3D-сканер зчитає з об'єкту всю необхідну інформацію, побудує 3D-модель і заархивує її в потрібному для виготовлення форматі. Це суттєво економить час і не вимагає виділення місця під зберігання фізичних креслень.

 

- Архітектура. За допомогою 3D-сканеру, можна створити модель цілого будинку, а також окремих елементів архітектури: емблем, колон і різного роду декорацій.

 

- Медицина − саме 3D-принтер є відмінним помічником при 3D-сканування кісток і навіть окремих органів − з найвищим рівнем деталізації! Надалі, отримані 3D-моделі і створені прототипи можуть використовуватись як навчальны матеріали у спеціалізованих ВНЗ або для створення повноцінних біологічних протезів.

 

Компанія KOLORO надає послуги 3D-сканування і створює якісні 3D-моделі об'єктів. За необхідності, наші фахівці доопрацюють наявну у вас, або отриману нами при скануванні, 3D-модель − в професійних графічних редакторах (3DEngineering, SolidWorks, 3DStudioMax та ін). Також ми маємо можливість створити прототип змодельованого об'єкту і виготовити його першу пробну партію!

 

Замовити наші послуги можна за e-mail: info@koloro.ua або за телефонами: +8-(057)-760-26-05, +8-(099)-618-87-50.

 

comments powered by HyperComments

Присоединяйся к нам в соцсетях

ßíäåêñ.Ìåòðèêà

Запрос на бесплатную консультацию

Отправив запрос, вы получаете:

 • Письмо или звонок от нашего менеджера
 • Оценку стоимости проекта
 • Личную встречу, при необходимости
 • Конфедициальность гарантирована!

Заказать обратный звонок

Ваше имя Ваш номер телефона Удобное время звонка
action="https://api.unisender.com/ru/subscribe?hash=5qxekwn84noxrtxahttk366ammzq79y4do97317e" name="subscribtion_form" onsubmit="return us_.onSubmit(this);" us_mode="embed">

присоеденяйтесь к подписчикам:

присоеденяйтесь к подписчикам:

Спасибо!
Получайте дайджест
практических советов
от опытных специалистов
маркетинга и брендинга!