Яндекс.Метрика

3D-моделювання та візуалізація

 

Создание трехмерных моделей, 3d визуализация, 3D-моделирование и визуализация, архитектурная 3d визуализация, визуализация 3d, стоимость 3d визуализации, стоимость визуализации, программы для визуализации, визуализация в 3д, 3D модели, программы 3d моделирования3D-моделювання і візуалізація необхідні у виробництві продуктів чи їх упаковки, а також для створення прототипів виробів і створення об'ємної анімації.

Таким чином, послуги з 3D-моделювання та візуалізації надаються тоді, коли:

- потрібна оцінка фізичних і технічних особливостей виробу ще до його створення в оригінальному розмірі, матеріалів і комплектації;

- необхідно створити 3D-модель майбутнього інтер'єру.

У таких випадках вам точно доведеться вдатися до послуг фахівців в області 3D-моделювання і візуалізації.

3D-моделі − невід'ємна складова якісних презентацій та технічної документації, а також – основа для створення прототипу виробу. Особливість нашої компанії − в можливості проведення повного циклу робіт зі створення реалістичного 3D-об'єкту: від моделювання до прототипування. Оскільки всі роботи можна провести в комплексі, це суттєво скорочує час і витрати на пошук виконавців і постановку нових технічних завдань.

Якщо мова йде про продукт, ми допоможемо вам випустити його пробну серію і налагодити подальше виробництво, дрібносерійне або ж промислових масштабів.

 

Вартість 3D-моделювання

 

 

Дзвоніть нашим менеджерам:

099-618-87-50

   

 Пишіть нам:

   info@koloro.ua

     

 

 Визначення поняття «3D-моделювання» і «візуалізація»

 

3Д визуализация, 3d визуализация, 3D-моделирование и визуализация, архитектурная 3d визуализация, визуализация 3d, стоимость 3d визуализации, стоимость визуализации, программы для визуализации, визуализация в 3д, 3D модели, программы 3d моделирования

Тривимірна графіка або 3D-моделювання – комп'ютерна графіка, що поєднує в собі прийоми і інструменти, необхідні для створення об'ємних об'єктів в тривимірному просторі.

Під прийомами варто розуміти способи формування тривимірного графічного об'єкту – розрахунок його параметрів, креслення «скелету» або об'ємної, не деталізованої, форми; витискання, нарощування і вирізання деталей і под.

А під інструментами – професійні програми для 3D-моделювання. В першу чергу – SolidWork, ProEngineering, 3DMAX, а також деякі інші програми для об'ємної візуалізації предметів у простору.

Об'ємний рендеринг – це створення двовимірного растрового зображення на основі побудованої 3D-моделі. Це максимально реалістичне зображення об'ємного графічного об'єкту.

 

Області застосування 3D-моделювання:

 

Реклама і маркетинг

Тривимірна графіка незамінна у презентації майбутнього виробу. Для того, щоб розпочати виробництво необхідно намалювати, а потім створити 3D-модель об'єкту. А вже на основі 3D-моделі, за допомогою технологій швидкого прототипування (3D-друк, фрезерування, лиття силіконових форм і под.), складається реалістичний прототип (зразок) майбутнього виробу.

Після візуалізації (3D-візуалізації), отримане зображення можна використовувати у розробці дизайну упаковки або для створення зовнішньої реклами, POS-матеріалів і дизайну виставкових стендів.

 

3D моделирование и визуализация, 3d визуализация, 3D-моделирование и визуализация, архитектурная 3d визуализация, визуализация 3d, стоимость 3d визуализации, стоимость визуализации, программы для визуализации, визуализация в 3д, 3D модели, программы 3d моделирования3Д модели, 3d визуализация, 3D-моделирование и визуализация, архитектурная 3d визуализация, визуализация 3d, стоимость 3d визуализации, стоимость визуализации, программы для визуализации, визуализация в 3д, 3D модели, программы 3d моделирования 

 

Міське планування

За допомогою тривимірної графіки досягається максимально реалістичне моделювання міської архітектури і ландшафтів з мінімальними витратами. Візуалізація архітектури будівель і ландшафтного оформлення дає можливість інвесторам і архітекторам відчути ефект присутності в спроектованому просторі. Це дозволяє об'єктивно оцінити переваги проекту та усунути недоліки.

 

Визуализация архитектурная, 3d визуализация, 3D-моделирование и визуализация, архитектурная 3d визуализация, визуализация 3d, стоимость 3d визуализации, стоимость визуализации, программы для визуализации, визуализация в 3д, 3D модели, программы 3d моделированияВизуализация в 3D, 3d визуализация, 3D-моделирование и визуализация, архитектурная 3d визуализация, визуализация 3d, стоимость 3d визуализации, стоимость визуализации, программы для визуализации, визуализация в 3д, 3D модели, программы 3d моделирования

 

Промисловість

Сучасне виробництво неможливо уявити без промислового моделювання продукції. З появою 3D-технологій виробники отримали можливість значної економії матеріалів і зменшення фінансових витрат на інженерне проектування. З допомогою 3D-моделювання, дизайнери-графіки створюють тривимірні зображення деталей і об'єктів, які в подальшому можна використовувати для створення прес-форм і прототипів об'єкту.

 

Трехмерные модели, 3d визуализация, 3D-моделирование и визуализация, архитектурная 3d визуализация, визуализация 3d, стоимость 3d визуализации, стоимость визуализации, программы для визуализации, визуализация в 3д, 3D модели, программы 3d моделирования3d визуализация, 3D-моделирование и визуализация, архитектурная 3d визуализация, визуализация 3d, стоимость 3d визуализации, стоимость визуализации, программы для визуализации, визуализация в 3д, 3D модели, программы 3d моделирования

 

Комп'ютерні ігри

Технологія 3D у створенні комп'ютерних ігор використовується вже понад десять років. В професійних програмах досвідчені фахівці вручну промальовують тривимірні ландшафти, моделі героїв, анімують створені 3D-об'єкти і персонажі, а також створюють концепт-арти (концепт-дизайни).

 

Визуализация модели, 3d визуализация, 3D-моделирование и визуализация, архитектурная 3d визуализация, визуализация 3d, стоимость 3d визуализации, стоимость визуализации, программы для визуализации, визуализация в 3д, 3D модели, программы 3d моделирования,Визуализация компьютерных игр, 3d визуализация, 3D-моделирование и визуализация, архитектурная 3d визуализация, визуализация 3d, стоимость 3d визуализации, стоимость визуализации, программы для визуализации, визуализация в 3д, 3D модели, программы 3d моделирования

 

Кінематограф

Вся сучасна кіноіндустрія орієнтується на кіно у форматі 3D. Для подібних зйомок використовуються спеціальні камери, здатні знімати в 3D-форматі. Крім того, за допомогою тривимірної графіки, для кіноіндустрії створюються окремі об'єкти і повноцінні ландшафти.

 

3д модели , 3d визуализация, 3D-моделирование и визуализация, архитектурная 3d визуализация, визуализация 3d, стоимость 3d визуализации, стоимость визуализации, программы для визуализации, визуализация в 3д, 3D модели, программы 3d моделирования3Д визуализация кино, 3d визуализация, 3D-моделирование и визуализация, архитектурная 3d визуализация, визуализация 3d, стоимость 3d визуализации, стоимость визуализации, программы для визуализации, визуализация в 3д, 3D модели, программы 3d моделирования 

 

Архітектура та дизайн інтер'єрів

Технологія 3D-моделювання в архітектурі давно показали себе з найкращого боку. Сьогодні створення тривимірної моделі будівлі є незамінним атрибутом проектування. На підставі 3D-моделі можна створити прототип будівлі. Прототип може повторювати лише загальні обриси будівлі, або бути деталізованою збірною моделлю майбутньої будови.

Що ж стосується дизайну інтер'єрів, то, за допомогою технології 3D-моделювання, замовник може побачити, як виглядатиме його житло або офісне приміщення після проведення ремонту.

 

Дизайн интерьеров, 3d визуализация, 3D-моделирование и визуализация, архитектурная 3d визуализация, визуализация 3d, стоимость 3d визуализации, стоимость визуализации, программы для визуализации, визуализация в 3д, 3D модели, программы 3d моделированияАрхитектурная визуализация, 3d визуализация, 3D-моделирование и визуализация, архитектурная 3d визуализация, визуализация 3d, стоимость 3d визуализации, стоимость визуализации, программы для визуализации, визуализация в 3д, 3D модели, программы 3d моделирования 

 

Анімація

За допомогою 3D-графіки можна створити анімованого персонажу, «змусити» його рухатися, а також, шляхом проектування складних анімаційних сцен, створити повноцінний анімований відеоролик.

 

3д персонаж, 3d визуализация, 3D-моделирование и визуализация, архитектурная 3d визуализация, визуализация 3d, стоимость 3d визуализации, стоимость визуализации, программы для визуализации, визуализация в 3д, 3D модели, программы 3d моделирования3д модель персонажа, 3d визуализация, 3D-моделирование и визуализация, архитектурная 3d визуализация, визуализация 3d, стоимость 3d визуализации, стоимость визуализации, программы для визуализации, визуализация в 3д, 3D модели, программы 3d моделирования

 

 

Етапи розробки 3D-моделі

Розробка 3D-моделі здійснюється в кілька етапів:

 

 3д модели, 3d визуализация, 3D-моделирование и визуализация, архитектурная 3d визуализация, визуализация 3d, стоимость 3d визуализации, стоимость визуализации, программы для визуализации, визуализация в 3д, 3D модели, программы 3d моделирования1.Моделювання або створення геометрії моделі.

Мова йде про створення тривимірної геометричної моделі, без обліку фізичних властивостей об'єкту. В якості прийомів використовується:

  • вичавлювання;

  • модифікатори;

  • полігональне моделювання;

  • обертання.

 

2. Текстурування об'єкту.

Рівень реалістичності майбутньої моделі безпосередньо залежить від вибору матеріалів для створення текстур. Професійні програми для роботи з тривимірною графікою практично не обмежені в можливостях для створення реалістичної картинки.

 

3. Коригування світла і місця спостереження.

Один з найскладніших етапів у створенні 3D-моделі. Адже саме від вибору тону світла, рівня яскравості, різкості і глибини тіней залежить реалістичність сприйняття зображення. Крім того, необхідно вибрати місце спостереження за об'єктом. Це може бути вид з висоти пташиного польоту або масштабування простору з досягненням ефекту присутності в ньому − завдяки вибору погляду на об'єкт з висоти людського зросту.

 

4. 3D-візуалізація або рендерінг.Интерьер визуализация, 3d визуализация, 3D-моделирование и визуализация, архитектурная 3d визуализация, визуализация 3d, стоимость 3d визуализации, стоимость визуализации, программы для визуализации, визуализация в 3д, 3D модели, программы 3d моделирования

Завершальний етап 3D-моделювання. Він полягає в деталізації налаштувань відображення 3D-моделі: у додаванні графічних спецефектів, таких, як відблиски, туман, сяйво і под. У випадку відео-візуалізації, визначаються точні параметри 3D-анімації персонажів, деталей, ландшафтів тощо (час колірних перепадів, світіння та ін).

На цьому ж етапі деталізуються налаштування візуалізації: підбирається потрібна кількість кадрів в секунду і розширення підсумкового відео (наприклад, DivX, AVI, Cinepak, Indeo, MPEG-1, MPEG-4, MPEG-2, WMV тощо). Якщо необхідно отримати двовимірне растрове зображення, визначається формат і розширення зображення, в основному − JPEG, TIFF або RAW.

 

5. Постпродакшн

Обробка відзнятих зображень і відео за допомогою медіа-редакторів − Adobe Photoshop, Adobe Premier Pro (або Final Cut Pro/ Sony Vegas), GarageBand, Imovie, Adobe After Effedts Pro, Adobe Illustrator, Samplitude, SoundForge, Wavelab та ін.

Постпродакшн полягає в доданні медіа-файлів оригінальних візуальних ефектів, мета яких − розбурхати свідомість потенційного споживача: вразити, викликати інтерес і запам'ятатися на довго!

 

3D моделювання в ливарному виробництві

 

У ливарному виробництві 3D-моделювання поступово стає незамінною технологічною складової процесу створення виробу. Якщо йдеться про лиття в металеві прес-форми, то 3D-моделі таких прес-форм створюються за допомогою технологій 3D-моделювання, а також 3D-прототипування.

Але не менш популярним сьогодні є лиття в силіконові форми. В даному випадку  − 3D-моделювання і візуалізація допоможуть вам створити прототип об'єкту, на основі якого буде зроблена форма з силікону або іншого матеріалу (дерево, поліуретан, алюміній тощо).

 

Методи 3D-візуалізації (рендеринг)


Рендеринг, 3d визуализация, 3D-моделирование и визуализация, архитектурная 3d визуализация, визуализация 3d, стоимость 3d визуализации, стоимость визуализации, программы для визуализации, визуализация в 3д, 3D модели, программы 3d моделирования

1. Растеризація.

Один з найпростіших методів візуалізації. У його використанні не враховуються додаткові візуальні ефекти (наприклад, колір і тінь об'єкту відносно точки спостереження).

 

2. Рейкастинг.

3D-модель оглядається з певної, заздалегідь заданої точки − з висоти людського зросту, висоти пташиного польоту і под. З пункту спостереження спрямовуються промені, які визначають світлотіні об'єкту, коли відбувається його розгляд у звичному форматі 2D.

 

3. Трасування променів.

Під час попаданні на поверхня, промінь розділяється на три компоненти: відбитий, тіньовий і переломлений. Власне це і формує колір пікселя. Крім цього, від кількості поділів залежить реалістичність зображення.

 

4. Трасування шляху.

Один з найскладніших методів 3D-візуалізації. Використовуючи даний метод 3D-рендерингу, поширення світлових променів максимально наближене до фізичних законів поширення світла. Саме це і забезпечує високу реалістичність кінцевого зображення. Варто зазначити, що даний метод відрізняється високою ресурсною витратністю.

 

Наша компанія надасть вам повний спектр послуг в області 3D-моделювання і візуалізації. Ми володіємо всіма технічними можливостями для створення 3D-моделей різної складності. Маємо великий досвід роботи в 3D-візуалізації та моделюванні, в чому можна особисто переконатися, вивчивши наше портфоліо, або інші наші роботи, поки не представлені на сайті (за запитом).

 

Бренд-агентство KOLORO надасть вам послуги з випуску пробної серії продукції або її дрібносерійного виробництва. Для цього наші фахівці створять максимально реалістичну 3D-модель потрібного вам об'єкту (упаковки, логотипу, персонажу, 3D-зразку будь-якого виробу, форми для лиття і багато ін), на основі якого буде створено прототип виробу. Вартість нашої роботи залежить безпосередньо  від складності об'єкту 3D-моделювання і обговорюється ндивідуально. Зв'язатися і домовитися з нами можна по e-mail: info@koloro.com.ua або за телефонами: +38-(057)-760-26-05, +38-(099)-618-87-50.

 

comments powered by HyperComments

Присоединяйся к нам в соцсетях

ßíäåêñ.Ìåòðèêà

Запрос на бесплатную консультацию

Отправив запрос, вы получаете:

  • Письмо или звонок от нашего менеджера
  • Оценку стоимости проекта
  • Личную встречу, при необходимости
  • Конфедициальность гарантирована!

Заказать обратный звонок

Ваше имя Ваш номер телефона Удобное время звонка
action="https://api.unisender.com/ru/subscribe?hash=5qxekwn84noxrtxahttk366ammzq79y4do97317e" name="subscribtion_form" onsubmit="return us_.onSubmit(this);" us_mode="embed">

присоеденяйтесь к подписчикам:

присоеденяйтесь к подписчикам:

Спасибо!
Получайте дайджест
практических советов
от опытных специалистов
маркетинга и брендинга!